Kobietę można podniecić poprzez kilka rzeczy:

Jednakże, zanim będziemy chcieli dojść do tego etapu znajomości, będziemy musieli poznać kobiecy umysł, choć w minimalnym stopniu, aby wiedzieć, co dokładnie ją rozpala. Każdą kobietę podniecają zazwyczaj różne rzeczy. * kwestia wyglądu: Męskość, mięśnie, widoczne żyły bądź też świetny ubiór, kolor oczu, uśmiech. Tak jak na płeć męską bardzo łatwo można wpłynąć ładną twarzą kobiety bądź kształtami to tak samo działa kobieta, można poprzez wygląd doprowadzić ją do podniecenia. *kwestia zapachu: kobiety lubią zadbanych mężczyzn, którzy mają swój charakterystyczny zapach. Łatwiej działa im to we wspomnieniu o danym mężczyźnie, który dostarczał już jej pewnej rozkoszy bądź też pobudza zmysły, wspomnienia i pożądanie. Dany zapach, męski zapach prowadzi kobietę w stan pożądania i pobudzenia. *kwestia głosu: Drodzy mężczyźni wolicie, gdy kobieta ma piszczący głos, który jak tylko brzmi, to uszy pękają czy piękny kobiecy głos, który od razu pragniecie słuchać dniami i nocami? Kobiety tak samo, wolą, gdy mężczyzna mówi swoim niskim tonem i podniecającą męską barwą głosu. Gdy kobieta wie, że ma do czynienia z facetem. *kwestia dotyku: Mężczyzna, który na spotkaniu z kobietą od razu chce przejść do jakiś bliższych doznań, nie podnieca tak samo, jak mężczyzna, który delikatnie rozpoczyna swoją drogę do bliskości. Kobiety uwielbiają męskość faceta, ale lubią też być pieszczone, aby czuć się kochane. Zanim dojdzie do bliskości, warto rozpalić kobietę do jej granic. Dotyk jest do tego najlepszym narzędziem. Można delikatnie jeździć dłonią po ciele kobiety, całować ją, od czasu do czasu zbliżyć się bliżej jednakże później odejść znów do pocałunków ciała. Kobieta w tych chwilach posiada endorfiny, które pragną już się zbliżyć, jednak mężczyzna ciągle dotykiem sprawia, że podnieca się płeć piękna i pragnie więcej doznań. Zabawa dotykiem jest najlepszym składnikiem podniecenia kobiety. Jeśli kobieta jest skryta, zwykły buziak w czoło pomoże w rozgrzaniu jej poprzez pozytywne emocje, jakie ten pocałunek wywołuje. *kwestia słowa: tutaj mężczyzna posiada ogromne pole manewru. Kobiety pragną wiedzieć, że jest gdzieś mężczyzna, który ich także pragnie i chce mieć blisko. Aczkolwiek także chcą wiedzieć, że są kochane, że ktoś o nie dba.

Jak podniecić dziewczynę słowami?

Kwestię słów można podzielić na kilka znaczących podpunktów. – Słowa pisane: Wyobraźmy sobie sytuację, w której kobieta siedzi zmęczona w pracy. Nagle mężczyzna pisze do niej wiadomość, że czeka w domu z kolacją, masażem, gorącą kąpielą-wszystko brzmi pięknie i powoduje, że kobieta jest szczęśliwa. A czy nie lepiej w tej sytuacji, gdy mężczyzna doda do tego fantazje, napisze, co z nią pragnie robić, jak zadba o jej szczęście podwójnie w domu, to tak naprawdę powoduje u kobiety pobudzenie zmysłów i prowadzi do podniecenia. Kobieta, czytająca wiadomości od mężczyzny, w których opisuje on ich zbliżenie, wypisuje fantazje (warto znać sytuacje i kwestię, które kobieta lubi bądź pragnie), które sprawiają dreszcze na ciele dziewczyny to prosta droga do podniecenia jej. Gdy wieczorem jest sama w domu, warto napisać, co by teraz się działo, gdyby mężczyzna był obok. Jeśli już coś się wydarzyło między dwojgiem ludzi, można też pisać, wspominając to, co się działo. Wspomnienia i planowane fantazje, podniecają kobietę. – Słowa pisane: Kobieta może być jednakże spokojną osobą, której nie kręcą fantazje, pomysły na zbliżenia bądź też erotyczne słówka, co w takiej sytuacji? Wtedy kobietę mogą podniecać historie, w których dba mężczyzna o nią. Płeć żeńska uwielbia czuć się bezpieczna i wiedzieć, że mężczyzna o nią zawsze zadba. Często dziewczyny zadają dziwne pytania np.  co byś zrobił, gdyby…. i dodają, historię nie z tej ziemi. Warto wtedy ukazać swoją męskość i gentlemanem i pokazać, że by się broniło kobiety, dbało o nią, wspierało. Takie miłe słowa też kobietę mogą podniecić, w końcu czuje się też wyjątkowa i kochana. Komplementy, które kobieta pragnie słyszeć lub które są naprawdę przyjemne, powodują pozytywne emocje prowadzące czasem nawet i do podniecenia. – słowa mówione: Rozmawiasz z kobietą przez telefon i porusza Ci się fantazja? Spytaj, co ma na sobie, a gdy odpowie, drąż temat, aż powie Ci całkowity swój ubiór. A co dalej? Dalej porusz jej wyobraźnie, opowiadając, jakbyś zdjął to z niej i bawił się jej włosami i ciałem. A w przypadku kobiety tak zwanej szarej myszki warto mówić, że ma uważać na siebie, dbać, że czekasz na nią. – Szepty: kobiety, którym mężczyzna szepce miłe słówka do ucha, są szczęśliwsze i naładowane większymi emocjami. Wyobraźmy sobie sytuacje, że siedzicie na rodzinnej kolacji i mężczyzna szepce miłe słówka kobiecie do ucha. Jest to po pierwsze adrenalina czy nikt nie usłyszy a po drugie pobudzenie zmysłów.

Teksty, które rozpalą kobietę/ co mówić, aby ją rozpalić?

Zacznijmy od początku, mężczyzna musi najpierw zdobyć kobietę, zanim zacznie się ochota i możliwość na podniecanie jej osoby. Jeśli znasz kobietę już-masz łatwiej i większe pole manewru. Już wiesz, co ją podnieca, jakie ma fantazje i co lubi. W sytuacji, kiedy dopiero poznajesz dziewczynę, musisz dowiedzieć się, czy lubi sprośne żarty, czy woli tylko poczucie bezpieczeństwa. A może ma dystans do siebie i opis jej ciała jak seksownie by wyglądało na Twoim łóżku, ją spłoszy, a może będzie chętnie czytać dalej Twoje wizje. Dlatego warto ją poznać, aby sprawić jej przyjemność słowną, a nie oddalać jej od siebie. Jeśli kobieta już jest nam znaną osobą, to możemy od razu przejąć taktykę rozpalania i podniecania:  widziałem seksowną czerwoną bieliznę w sklepie. Może bym mógł ją z Ciebie zdjąć? Gdybyś była teraz obok, przytuliłbym się, zaczął namiętnie całować i pieścić twoje ciało Byłem na strychu i widziałem kajdanki od brata, ale bym Cię chętnie nimi zapiął do mojego łózka jedź ostrożnie! Szaleć będziemy wieczorem w łóżku, a nie na drodze Powodzenia! Jesteś najlepsza! Nagroda będzie czekać na Ciebie w …. Na pewno będzie Ci się podobać W sytuacji, kiedy nie znamy kobiety, jest trudniej, ale wszystko jest możliwe! Gdybym tylko mógł poznać Twoje fantazje, chętnie bym je zrealizował Może pokażesz mi, jak smakuje raj? Chętnie bym sprostał Twoim oczekiwaniom, jeśli dasz mi szanse A może seks telefon wieczorem a z tydzień zrealizujemy wszystko?  Gdybyś została moją żoną mógłbym nie wychodzić z łóżka całe życie Może poznamy się najpierw my a później nasze ciało? Jeśli wyczujemy, że kobieta jednak należy do typu osób, które nie pragną takiego typu rozmowy, zacznijmy ją oczarowywać naszym wyglądem, komplementami, inteligencją, dobrą osobowością. Jesteś piękną kobietą, warto walczyć i zdobywać takie piękno Nigdy nie spotkałem tak wyjątkowej kobiety Czy możemy spotkać się na kawę? Chętnie poznałbym kobietę, która mnie intryguje Widzę, że pięknie rysujesz-chciałbym zostać Twoją inspiracją

Czy ważne jest to, aby potrafić w dobry sposób rozpalić i podniecić kobietę słowami?

Zdecydowanie! Nie ważne, czy masz styl życia, którego zazdroszczą Ci wszyscy, pieniądze, super auto, jesteś dobry w łóżku czy też świetny wygląd. Jeśli nie będziesz umieć doprowadzić kobiety do rozkoszy poprzez słowa wasza znajomość i droga będzie przebiegać zdecydowanie wolniej i mniej ekscytująco! Podsumowując: Kobieta jest skonstruowana podobnie do faceta, jednakże potrzebuje trochę więcej do podniecenia. Umięśnione ciało mężczyzny również powoduje u niej fantazje i podniecenie samym widokiem. Zapach jest czynnikiem pobudzającym zmysły, ale także daje wspomnienia i uporządkowuje się w głowie ze skojarzeniem o danym mężczyźnie. Dotyk przyprawia kobietę o dreszcze i po chwili przeradza się to w pożądanie. Jednakże warto pamiętać, że to słowa mają największe znaczenie i magicznie można nimi się poruszać w każdą stronę. Trzeba pierwsze poznać kobietę i odkryć co na prawdę jej się podoba a później już bez problemu nakręcać ją i podniecać zwykłymi słowami. Najłatwiejszym sposobem jest poruszanie tematu fantazjowania o niej lub z nią. Drugim sposobem są wspomnienia, które obojga was przyprawiają o dreszcze. Trzecim, propozycje wspólnego budowania nowych wspomnień i czwartym sposobem jest dawanie poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i dumy-czasem takie proste rzeczy też mogą kobietę podniecić np. kiedy w przeszłości nie miała możliwości tego doświadczać. Warto pamiętać, pierwsze poznać później obrać odpowiednią taktykę i działać!
5
5,0 rating