Coraz większa ilość mężczyzn, preferuje poznawanie płci przeciwnej za pomocą portali społecznościowych. Wciąż na pierwszym miejscu ów portali występuje Facebook. Jednakże istnieje też grupa mężczyzn, którzy chcą spróbować swoich sił na podryw, jednak nie mają pomysłu jak to zrobić, jak zacząć rozmowę, aby nie odstraszyć od siebie dziewczyny, tylko zaintrygować ją i zachęcić do poznania.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na fb której nie znamy?

Rozpoczęcie rozmowy można podzielić na dwie sytuacje. – Jeśli dziewczynę widzimy pierwszy raz na portalu – dziewczynę spotkaliśmy w sklepie, na mieście, u fryzjera.. W pierwszym przypadku należy rozpocząć rozmowę spokojnie. Duża część kobiet widząc wiadomości od obcych mężczyzn, lekceważy ją i nawet nie odpisuje. Warto rozpocząć rozmowę w taki sposób, aby dziewczyna chciała z nami nawiązać kontakt. Przykłady: * Jeśli dziewczyna jest urodą podobną do celebrytki –  hej, jesteś bardzo podobna do Patrycji z przyjaciółek, nie jesteście przypadkiem siostrami?  Lub Hej, czy Ty przypadkiem nie grasz jako ta Magda w rodzince.pl?  * Jeśli dziewczyna ma sporo zdjęć z podróży –  Widzę, dużo podróżujesz. Może masz ochotę zwiedzić może moje serce? lub  Widzę, że dużo podróżujesz. Może uciekniemy zwiedzić razem świat? * Jeśli dziewczyna po prostu spodobała Ci się, lecz nie można jej porównać do nikogo ze sław. Możemy napisać w żartobliwy sposób: – Hej. Słyszałem, że poszukujesz partnera na całe życie. Jestem zainteresowany lub  Nie bolą Cię przypadkiem nogi? Całą noc chodziłaś mi po głowie Można także sprawdzić jakie strony lubi, seriale, piosenki lub czym się interesuje. Wtedy można w prosty sposób napisać:  Nie wiem, co jest cudowniejsze, że kochasz oglądać Grę o Tron czy fakt, że uwielbiasz czytanie. Jaką książkę polecasz najbardziej?  Jeśli ma zainteresowania, możemy napisać, pokazując, że interesujemy się tym samym bądź chcemy poznać kilka szczegółów.  Widziałem, że interesujesz się, paznokciami żelowymi. Siostra chciała rozpocząć swoją przygodę z kosmetologią, ale nie wie, od czego zacząć i jaki sprzęt jest dobry, mogłabyś pomóc doradzić jej coś? * Zamiast wiadomości prywatnie możemy rozpocząć znajomość przed dodanie do znajomych, a następnie wykorzystać post na osi lub zdjęcie, który doda wybrana przez nas dziewczyna. Gdy wszyscy piszą, że jest piękna Ty możesz w żartobliwy sposób napisać  Uwaga, ktoś podmienił Krysię! To nie ona, tylko jej mechaniczny klon lub w miły sposób skomplementować  Nie wiedziałem, że jedna noc może sprawić, aby ktoś tak wypiękniał * W sytuacji, gdy spotkaliśmy dziewczynę w mieście, ale baliśmy się zagadać do niej, możemy skomplementować jej wygląd. Pięknie wyglądałaś dziś Ta miętowa sukienka cudownie podkreśliła kolor Twoich oczuszkoda, że się spieszyłaś, chciałem podejść i zaproponować kawę. Może nic straconego?”. * Jeśli wolisz być bezpośredni, możesz od początku napisać to, co myślisz Hej, spodobałaś mi się i pomyślałem, że może się poznamy? lub Wyskoczyłaś mi w proponowanych znajomych, pomyślałem, że jesteś piękną dziewczyną i masz może ochotę poznać kogoś nowego?

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na Facebooku, którą znamy bądź kojarzymy?

* Spotkałeś znajomą z gimnazjum/kolonii i spodobała Ci się? Napisz jej wiadomość, która zaproponuje spotkanie, aby powspominać stare czasy i zobaczyć co się zmieniło w waszym życiu. * Kojarzysz dziewczynę z siłowni lub sklepu? Spytaj się jej, czy praca w sklepie się podoba jej, bo kuzynka chciała rozpocząć pracę, ale się boi albo że Ty chcesz zacząć przygodę z siłownią, ale nie wiesz, jaką wybrać i potrzebujesz wskazówek. Jeśli kojarzysz ją z drogi, bo mijacie się codziennie, zapytaj, czy pracuje w tamtym kierunku. A możesz również żartobliwie  mijamy się codziennie na drodze, mam nadzieje, że w życiu nie miniemy się bez znajomości  * A w przypadku gdy poznałeś dziewczynę na imprezie w parku.. Możesz napisać z zapytaniem, jak się bawiła na imprezie. A jeżeli poznałeś ją w parku, możesz rozpocząć, plotkować  widziałaś tą Panią przed nami z dzieckiem? Żółte buty do niebieskich spodni, ale wiocha haha Lub napisać z propozycją  może tym razem wyskoczymy do parku, tego przy szkole? Piękniejszy jest i ma jeziorko obok! * Pytając się o radę (ta opcja jest dobra w stosunku do dziewczyny, którą znamy, ale również, kiedy nie znamy jej): Moja mam ma za niedługo urodziny i potrzebuje kobiecej rady, myślisz, że naszyjnik będzie dobrym pomysłem? Dziewczyna może zaprzeczyć lub potwierdzić. W obu przypadkach można kontynuować rozmowę dalej. Albo powie, że zły pomysł-spytaj się, co jest dobrym pomysłem w takim razie. Gdy powie, że dobrym pomysłem-poproś o doradzenie, który lepszy.

Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Sztuka podrywu przez portal społecznościowy jest ciężką sprawą i wymaga dobrego podejścia. Warto pamiętać, że dziewczyny uwielbiają być chwalone, komplementowane, wspierane i mieć poczucie, iż ktoś jest z nich dumny i mogą polegać na danej osobie. Jeśli już mamy kontakt z dziewczyną, warto chwalić ją, jeśli doda nowe zdjęcie napisać, że z dnia na dzień jest coraz piękniejsza. Gdy wiemy co u niej, wykazywać zainteresowanie  I jak Ci poszło na konkursie? Wygrałaś pewnie?”. Na początku warto po prostu zagadać do dziewczyny, zdobyć jej zainteresowanie. Dopiero w następnej fazie znajomości zacząć podryw. Podryw nie powinien kojarzyć się z natrętnością! Komplement raz na dzień jest dobrą propozycją, dziewczyna słysząca sto razy na dzień, że jest cudowna, będzie odbierać te słowa jako normalność, nie jako coś wyjątkowego i wartościowego! Swoją męską postawą, troską, miłymi słowami najłatwiej jest zdobywać serce dziewczyny. Wprowadzając poczucie humoru i luzu, dziewczyna nie musi nikogo udawać i ułatwi wam to relację.

Co napisać do dziewczyny na fb/jak pisać z dziewczyną na fb?

Początkowo musisz wiedzieć, że trzeba mieć po środkowany stosunek-nie możesz być zbyt pewny siebie, ale też nie możesz być uległy. * Możesz zacząć rozmowę, pokazując, że wiesz o niej już coś i udawać lub być zainteresowanym jej pasją-i od tego zacząć rozmowę. * Możesz spotykać ją w sklepie i napisać, że od dłuższego czasu przychodzisz tam tylko dla niej, bo jest przepiękna. * Możesz zacząć żartem  Codziennie rano wyskakuje mi Twoje okienko chatu, nie wierzę, że to przypadek * Możesz udawać, że przez pomyliłeś osoby  Hej, to Ty dziś mi pomachałaś?  Dziewczyna pewnie powie, że nie. W tym momencie możesz napisać  wiem, że nie Ty, dawno tak pięknej osoby nie widziałem . Pisanie z dziewczyną, która dopiero poznało się na portalu, wymaga stopniowego poznawania jej. Może się okazać, że straciła kogoś bliskiego, a Ty w żarcie napiszesz coś niestosownego. Warto być uważnym i nie żartować z rzeczy, które mogą się okazać dla niej bolesne. Warto pytać co lubi, gdzie ostatnio spędziła wakacje, czym się zajmuje. Przyjąć funkcję poznawczą, nie bać się zadawać pytań. Warto pamiętać, aby jednak nie być nachalnym. Jeśli dziewczyna daje nam informacje, że nie może pisać i odezwie się potem nie drążyć gdzie była, po co poszła, dlaczego nam nie mówi. Nie jesteście parą, może nie chcieć czegoś powiedzieć a drążenie tematu, może tylko ją odstraszyć. Kiedy pisze, że idzie z przyjacielem na spacer, nie oznacza, że można być nagle zazdrosnym i zrobić awanturę. Dziewczyny nie powinno zamykać się w klatce, robiąc problemy o wszystko. Warto szanować ją, czytać co nam pisze. Jeśli oznajmi, że ćwiczy taniec, zapytaj jaki, od kiedy. Pokaż jej, że interesuje Cię jej osoba. Jeśli okaże się, że macie wspólną pasję, zaproponuj spotkanie, aby podzielić swoje doświadczenia/spotkanie na wspólny trening. Jeśli odmówi, nie naciskaj. Ma swoje powody, powiedz, że rozumiesz i może innym razem. Nie wspominaj o innych kobietach, dziewczyna powinna czuć się wyjątkowa i że to tylko ona zwróciła swoją uwagę na Tobie.

Co warto napisać, a czego się zdecydowanie odradza?

Warto: – komplementować dziewczynę -chwalić ją  – wykazywać zainteresowanie jej osobą, pasją, tym co robi  – pytać co słychać, jak dziś spędziła dzień czy dobrze czy źle  – gdy nie ma humoru, rozweselać ją] – poznać bliżej, zanim zaczniemy jakieś większe żarty, aby nie okazały się niestosowne – szanować to, co nas pisze (gdy nie ma czasu, uszanować i nie dręczyć wiadomościami) Zdecydowanie nigdy: – Nie pisać o jakiś pięknych kobietach, które widziałeś – Nie robić awantur, gdy nie ma chwili czasu – Nie żartować, gdy nie mamy pewności, że nie urazi jej nic – Nie poruszać tematów burzliwych dla każdego – Nie nękać wiadomościami Podsumowując: Do dziewczyny warto zbliżać się stopniowo, nie natrętnie. Jeśli nie spodoba się jej nasz humorystyczny akcent przeprosić i przyjąć inną taktykę poznania. Wiadomości w szczególności te pierwsze muszą być krótkie i treściwe, aby dziewczyna chciała dalej z nami rozmawiać, a nie uciekła i zlekceważyła naszą wiadomość. Gdy już zachce z nami rozmawiać, stopniowo poznawać i odkrywać jej upodobania tak, aby za niedługo zaproponować w końcu spotkanie, które będzie jej się podobało. O najlepsze rzeczy, trzeba długo i cierpliwie walczyć. Także pisząc pierwszą wiadomość, nie można liczyć, że za dwa dni dziewczyna będzie już naszą! Każda jest inna i każdą trzeba poznać a dopiero potem zdobywać.
5
5,0 rating