Wchodzenie w związek to poważne zobowiązanie, polegające między innymi na tym, że dwoje ludzi staje się wobec siebie wiernym, szczerym, a przede wszystkim jedynym. W związek wejść można w różnym wieku- pierwsze pary wiążą się nawet w wieku kilkunastu lat, podczas gdy inni decydują się na wejście w nowy związek nawet w wieku emerytalnym. Jednakże, żeby można było mówić o związku najpierw musi dojść do jego stworzenia. W jaki sposób podejść do kwestii spytania, czy sympatia chce z nami być?

Skuteczny sposób, jak zapytać dziewczynę o związek!

Wielu panów, którzy planują zapytać swoją sympatię o związek myśli, że sytuacja ta musi charakteryzować się co najmniej hollywoodzkim romantyzmem. Tymczasem pytanie dziewczyny o związek powinno odbywać się w jak najbardziej swobodnych okolicznościach. Pamiętaj, że Twoja sympatia będzie przejęta sytuacją podobnie do Ciebie, dlatego nader elegancka kolacja, czy wielki bukiet kwiatów mogą ją dodatkowo przestraszyć podczas podejmowania decyzji. Jak zapytać dziewczynę czy chce ze mną być? Odpowiedź jest prosta: bądź szczery i spontaniczny. Może macie wspólne, ulubione miejsce? Lokal, w którym byliście na pierwszej randce? Piosenkę, przy której tańczyliście na wspólnej imprezie? Zaskocz ją waszym najpiękniejszym, wspólnym wspomnieniem i spytaj, czy chciałaby zostać oficjalnie Twoją dziewczyną… tak po prostu!

    UWAGA! Choć obecnie kontakt między ludźmi ułatwiony jest dzięki komunikatorom internetowym i wiadomościom sms, to nie próbuj pytać dziewczyny o związek w ten sposób! Możecie w końcu tworzyć parę przez wiele lat, a zapytanie sympatii o związek bez fizycznej obecności obok niej może być co najmniej nie na miejscu!

Jak zapytać o chodzenie i nie usłyszeć odmowy?

Skoro już wiesz jak zapytać dziewczynę o związek to dopilnuj, byś nie usłyszał odmowy! Skąd wiedzieć, że dziewczyna ma takie same zamiary jak Ty? Przede wszystkim spójrz na Waszą wspólną przeszłość- jeśli znacie się od jakiegoś czasu, Wasze spotkania odbywają się w dużej mierze jedynie we dwoje, zdarzyło Wam się przytulać, a być może nawet całować, to nie musisz mieć wątpliwości! Twoja sympatia chce dokładnie tego samego.

Jeśli mimo wszystko boisz się, że w sytuacji gdy spytasz dziewczynę o chodzenie ta mimo wszystko odmówi, możesz skorzystać z innego sposobu. Przed postawieniem ostatecznego pytania rozpocznij niezobowiązującą rozmowę o Was. Powiedz, jak bardzo zależy Ci na Twojej sympatii, jak wiele znaczy dla Ciebie jej obecność i codzienne rozmowy. Jeśli jej odpowiedź będzie podobna do Twojej możesz być pewny, że na pytanie o związek odpowie błyskawiczne TAK!

Wielu panów szuka na forach internetowych gotowych formułek, mówiących jak zapytać o chodzenie i nie usłyszeć odmowy. Uważają oni bowiem, że zarówno pospieszenie się z pytaniem oraz jego nieodpowiednie sformułowanie może na dobre urazić ich wybrankę. Jak jest w rzeczywistości? Panie kochają spontaniczne sytuacje! Planowanie swoich słów zazwyczaj wpływa na ich sztuczność i stres, wyczuwalny już od pierwszej minuty spotkania. Tymczasem związek może rozpocząć się nawet od wspólnego zastanawiania się nad tym, kim dla siebie jesteście. Powiedz, że chciałbyś być dla swojej sympatii kimś więcej, niż przyjacielem. Zażartuj z Waszych znajomych, którzy od dawna uważają Was za parę- sposobów na naturalne rozpoczęcie rozmowy jest wiele. Rozluźnij atmosferę, by rozmowa płynęła własnym torem. Jeśli oboje jesteście gotowi na związek, dokładnie nim zakończy się Wasze spotkanie!

Jak zapytać dziewczynę czy chce ze mną być i się nie zestresować?

Okazuje się, że największym problemem w czasie wchodzenia w związek jest stres. To on paraliżuje panów i sprawia, że nie są oni w stanie wypowiedzieć słowa. Jak zapytać dziewczynę czy chce ze mną być i jednocześnie nie spalić się przy tym ze wstydu? Przede wszystkim WYLUZUJ! Zamiast planować ten dzień tygodniami i przygotowywać gotowe przemówienia postaw na spontaniczność i naturalnie poprowadź wspólną rozmowę. Rozluźnij się. Zabierz sympatię do kina lub do ulubionej knajpy, gdzie wspólnie będziecie mogli porozmawiać. Zabawcie się w ulubionym klubie, wybierzcie na romantyczny spacer. Szybko przekonasz się, że stawanie się parą nie musi być doniosłą chwilą, pełną stresu i obaw. Najważniejsze, byś nie odkładał swojej decyzji na później. Jeśli jesteś przekonany, że chcesz być w związku i Twoja sympatia najprawdopodobniej odwzajemnia Twoje uczucia to działaj niezwłocznie. Upływający czas to dodatkowy stres i… rywale w walce o serce wybranki.

5 kroków do bycia w związku

Rozmowa z osobami będącymi w związkach pozwala stworzyć specjalne zestawienie, na którym ukazane są kroki, jakie przeszli oni do ostatecznego bycia parą. Jest to swoisty poradnik dla singli, dzięki któremu być może i Tobie uda się zdobyć swoją sympatię i przekonasz się, jak zapytać dziewczynę o związek i zachować się naturalnie.

Oto 5 kroków do opuszczenia grona singli:

  • Działaj szybko. Jeśli jesteś przekonany, że Twoja sympatia czuje do Ciebie to samo, co Ty nie zwlekaj z zapytaniem jej o związek. Może się bowiem okazać, że Twój rywal wykorzysta Wasze „trwanie w niczym” i sprzątnie ukochaną sprzed nosa.
  • Nie musisz być romantykiem. Dziewczyna powinna pokochać Cię za to, jaki jesteś. Nawet w czasie pytania o związek nie kuś się na nienaturalny romantyzm, którego codziennie w Waszych relacjach nie ma. Może to być dodatkowym stresem dla Ciebie i ukochanej, co dodatkowo utrudni podjęcie decyzji.
  • Podaruj coś od siebie. Nic tak nie działa na kobiety, jak wyjątkowy przedmiot podarowany wyłącznie im. Nie myśl więc o kwiatach, czy czekoladkach! Postaw na coś, co przypomni Twojej sympatii o chwili, gdy spytałeś ją o chodzenie. Muszla z Waszego wyjazdu nad morze? Wisiorek? Bransoletka z jej imieniem? Możliwości jest wiele!
  • Bądź spontaniczny! Dziewczyny uwielbiają, gdy coś wydaje się naturalne i jest przypływem chwili. Również pytając je o związek warto odrzucić przygotowane wcześniej przemówienia na rzecz prostych słów, wypowiedzianych prosto od serca i całkowicie spontanicznie! Miejsce także nie ma znaczenia- park, dom, restauracja, czyli wszędzie tam, gdzie po prostu musi się udać!
  • Panuj nad sobą. Nawet jeśli uda Ci się zdobyć swoją sympatię i zostaniecie parą nie zachowuj się jak desperat. Daruj sobie głośne krzyki i skakanie z radości, a w zamian za to pocałuj swoją dziewczynę, złap ją za rękę lub mocno przytul- tak, żeby czuła się Twoja!

Jak poprosić chłopaka o chodzenie i czy to wypada?

Choć przyjęło się, że to chłopak powinien spytać dziewczynę o chodzenie to nic nie stoi na przeszkodzie, by było zupełnie odwrotnie! Panie znane są z silnego charakteru, szybszego rozwoju emocjonalnego, niż mężczyźni, a niekiedy także z większej odwagi w relacjach międzyludzkich. Kobieta, która weźmie sprawy w swoje ręce nie musi zastanawiać się długo, jak poprosić chłopaka o chodzenie. Przy pierwszej wspólnej okazji wystarczy pocałować wybranka i zasugerować, że powinniście stać się dla siebie kimś więcej, niż tylko przyjaciółmi. Ten prosty sposób z pewnością będzie zrozumiały dla wybranka.

Skoro panie mają prostszą drogę do zdobywania serc wybranków to dlaczego to właśnie panowie częściej muszą starać się związek? Sprawa jest bardzo prosta: kobiety kochają być zdobywane. Jeśli wasza znajomość od dawna rozwija się w określonym tempie, a wspólnych pierwszych razów macie przed sobą mnóstwo to panowie mogą być spokojni o zainteresowanie kobiet. Dopóki będą zaskakiwane, kochane i zdobywane, dopóty będą w całości oddawać swoje serce wybrankowi. Także, gdy chodzi o wchodzenie we wspólny związek. Panowie: zdobywajcie!

Znasz już wszystkie sposoby na to jak zapytać dziewczynę o związek, a także jak poprosić chłopaka o chodzenie, jeśli jesteś kobietą. Pamiętaj- zbyt długie planowanie swojego kroku dodatkowo pobudza stres, który w ostatecznej sytuacji może Cię całkowicie sparaliżować. Bądź spontaniczny w swoich słowach i nie sil się na nienaturalny romantyzm. Twoja sympatia prawdopodobnie będzie przejęta sytuacją podobnie, jak Ty, dlatego nie bój się, że nie będziesz w stanie powiedzieć wszystkiego, co sobie zaplanowałeś. Upewnij się, że oboje chcecie tego samego i… działaj!

5
5,0 rating