Zakładając konto na tinderze, prawie każdy mężczyzna stawia sobie sobie to samo pytanie: jak zainteresować kobietę? Bez względu na to, czy szuka on dziewczyny na stałe, czy kogoś, z kim miałby możliwość przeżyć płomienny romans. Nawet jeśli ma to być znajomość, która opierałaby się tylko na pisaniu, ewentualnie spotkaniach na kawę – przecież dziewczynę trzeba jakoś sobą zainteresować! Już dawno udowodniono, że kobiety kierują się emocjami. Zwykle nie podejmują one decyzji wyrachowanych, przemyślanych. Dlatego nieistotne są szczegóły, trzeba zwrócić na siebie uwagę kilkoma ważnymi punktami w profilu. Wygląd i osobowość – to na nie najczęściej zwraca uwagę kobieta. Wygląd – to oczywiste, wynika ze zdjęcia. Mamy na niego wpływ mniejszy lub większy, nie o tym będzie artykuł. Druga, można nawet ważniejsza dla wielu kobiet sprawa, to osobowość. Jak pokazać się z najlepszej strony, w taki sposób, żeby zainteresować i przyciągnąć do siebie piękną i interesującą dziewczynę? Może w tym pomóc opis na tinderze. Opis na tindera jest naprawdę niełatwy do stworzenia. O ile istnieje dużo rad na temat tego, jak zagadać do dziewczyny, jak podtrzymać rozmowę czy jak zaprosić ją na randkę, w przypadku opisu nie ma jednego, gotowego przepisu. Dziewczyna patrząc na zdjęcie może nie być pewna, czy przesunąć w prawo czy nie. Opis ma ją przekonać. Dlatego oczywiste jest, że to naprawdę ważna sprawa. W tworzeniu własnego opisu na tinderze należy kierować się kilkoma prostymi, ale pomocnymi zasadami.

Koniecznie napisz opis

W zdecydowanej większości przypadków, po kliknięciu w opis na profilu, nic się nie pojawia. Kobiety chcą często dowiedzieć się czegoś więcej i w niego klikają. Wyróżnij się i rzeczywiście napisz kilka słów o sobie. Twoje szanse będą zdecydowanie większe. Nie masz pojęcia, o ile zwiększy się zainteresowanie twoją osobą. I już na początku dziewczyna nie przeżyje rozczarowania w stylu „nie ma opisu, szkoda”. Tak więc, do roboty!

Bądź autentyczny

Opis na tindera to nie miejsce na wypisywanie wymyślonych, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością zalet. Przecież zwykle piszesz po to, aby w końcu umówić się z dziewczyną. Jeśli w opisie kłamałeś – ona od razu to zauważy. A zmyślający kłamcy nie mają zwykle szans u kobiet. Bądź szczery i prawdziwy, to działa jak magnes! Możesz, a nawet powinieneś okazać pewność siebie, jeśli ją posiadasz, ale nigdy się nie przechwalaj, na większość dziewczyn działa to w sposób odrzucający.

Nie podkreślaj swoich niedoskonałości

Nigdy nie pisz rzeczy takich jak „wiem, że jestem niefotogeniczny/niewysoki/niezbyt przystojny, ale…”. Po pierwsze, gusty są bardzo różne. Coś, co uważasz za twoją największą wadę (na przykład odstające uszy), kobiecie może wydać się urocze. Po drugie, podkreślanie własnych wad naprawdę nie ma żadnego sensu. Czasami nasze niedoskonałości są zupełnie niezauważalne dla ludzi wokół, dopóki im o tym nie powiemy. A wtedy, już zawsze będą oni zwracać uwagę tylko na tę rzecz. Tak samo jest na tinderze.

Pokaż, że masz poczucie humoru

To rada uniwersalna, spotykana niemal w każdym poradniku. I słusznie, bo nic tak nie działa na kobietę, jak poczucie humoru u mężczyzny. Dajesz w ten sposób do zrozumienia dziewczynie, że masz do siebie dystans i nie będzie się przy tobie nudzić. A to przyciąga. Staraj się, żeby twój opis nie był bardzo poważny, a za to, żeby choć jedno zdanie było w stanie wywołać uśmiech na twarzy kobiety.

Nie powielaj cudzych pomysłów

Jeśli to zrobisz, a ona to zauważy – skreśli Cię już na wstępie. Możesz inspirować się opisami innych mężczyzn, które są według Ciebie świetne, ale nigdy nie rób w tego dosłowny sposób, metodą „kopiuj/wklej”. Dziewczyna widziała i słyszała już na pewno wiele typowych tekstów mężczyzn i jest już nimi znudzona. Za to każda doceni oryginalność oraz to, że twój opis będzie kreatywny i wyjątkowy.

Wymień nieoczywisty fakt o sobie

Kluczem do sukcesu jest oryginalność. Jeśli dziewczyna nie jest pewna, czy warto zainteresować się twoją osobą po obejrzeniu zdjęć, opis to miejsce, w którym możesz wzbudzić jej ciekawość. Zastanów się, które twoje cechy lub które z twoich zainteresowań/hobby mogą okazać się intrygujące dla przedstawicielki płci przeciwnej. Wiąże się to ściśle z poczuciem humoru. Zamiast pisać, że lubisz zwierzęta, lepiej przekazać to samo w ciekawszy sposób, na przykład napisz o sobie: „bohaterski obrońca dwóch niegrzecznych kotów”. Dlaczego takie ujęcie tego samego ma więcej zalet? Jest zabawne, a więc zobaczy, że musisz mieć poczucie humoru. Wskazuje także na ważne dla kobiet cechy, takie jak wrażliwość i opiekuńczość. Samo zdanie „wielbiciel kotów”, nie podaje tak przydatnych informacji na Twój temat.

Zachęć czytelniczkę twojego opisu do interakcji

Warto w opisie dodać zdanie, które zachęci dziewczynę do kontaktu. To oczywiste, że gdy przeczyta „jestem fanem sportów zimowych. Chciałbym spróbować snowboardu, nauczysz mnie?”, chętniej zareaguje. Oczywiście ten konkretny przypadek skierowany jest głównie do kobiet, które rzeczywiście jeżdżą na desce, ale to tylko przykład. Wymyśl zdanie, które zachęci do kontaktu dziewczynę o cechach, których szukasz. Niekoniecznie entuzjastkę narciarstwa i snowboardu, może właśnie taką, która uwielbia seriale i pizzę?

Nie stawiaj wygórowanych wymagań

Zwykle źle działają na kobiety opisy, w których mężczyzna stawia konkretne wymagania co do wyglądu czy usposobienia wymarzonej dziewczyny. Jeśli ci na tym zależy, możesz to zrobić, ale w delikatny sposób. Nigdy nie pisz, że szukasz wysokiej, szczupłej, nie mówiącej zbyt wiele blondynki. To odrzuci nawet dziewczyny, które dokładnie mieszczą się w tym opisie.

Zwróć uwagę na formę opisu

Choć oczywiście przede wszystkim liczy się treść, wiadomo, że to w jaki sposób napiszesz te kilka zdań o sobie – również ma duże znaczenie. Najlepiej będzie, jeśli zastosujesz się do kilku pomocnych wskazówek: – nie rób błędów – ani ortograficznych, ani żadnych innych. Same błędy nie świadczą jeszcze o niskim poziomie inteligencji czy wychowania, ale dużo lepsze wrażenie zrobisz, jeśli zwrócisz na to uwagę i popełnisz ich jak najmniej. To, że ich uniknąłeś, sprawi, że kobieta będzie myślała o Tobie w lepszy sposób, bo będzie to oznaczało, że przyłożyłeś się do opisu, poświęciłeś na to trochę czasu i nie ukrywajmy…nie jesteś głupi. – używaj niewielu emotikonów – jeśli twój opis będzie składał się z większej ilości buziek, niż liter, nie osiągniesz zamierzonego efektu. Zrezygnuj z nich, bo emotikony, a szczególnie gdy użyjesz ich dużo, będą kojarzyły się raczej z kobiecością niż męskością. Jeśli rzeczywiście lubisz ich używać, użyj kilku, ale bez przesady. – nie wpisuj sentencji – to jednak chwyt zarezerwowany raczej dla kobiet. Mądre zdanie autorstwa znanego pisarza (w stylu Paulo Coelho) nie doda Ci męskości. Zostaw to dziewczynom. – postaraj się aby z Twojej wiadomości emanował entuzjazm, nie pesymizm – oczywiście nie należy przesadzać z ilością wykrzykników, ale okaż, że jesteś radosnym, zadowolonym z życia mężczyzną. Własnie do takich kobiety ciągnie najbardziej. Opis na tinderze to Twoja przepustka do świata randek, a może możliwość znalezienia dziewczyny na stałe. Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć w sprawach miłosnych. Stosując się do powyższych porad, wiedząc jaki opis na tinderze zwróci uwagę kobiety, na pewno uda ci się stworzyć kilka zdań, które idealnie opiszą twoją osobowość i charakter, a jednocześnie sprawią, że nawiązanie kontaktu okaże się dużo łatwiejsze, niż przypuszczałeś. Najważniejsze w tworzeniu takiego opisu jest wymyślanie treści zgodnie z prawdą, uczciwie, bez zbędnego przechwalania się i zmyślania. Taka taktyka działa najlepiej, ponieważ kobiety lubią, gdy mężczyźni są szczerzy, wyczuwają to instynktownie, czasami już na podstawie kilku zdań. Istotne jest także, aby ukazać na tinderze maksymalną naturalność. Dziewczyna nie powinna myśleć, że wymyślenie tych kilku zdań sprawiło ci trudność. Dlatego nie powinny być one przekombinowane. Postaraj się podejść do tego zadania spokojnie, w kreatywny sposób, wykorzystując powyższe rady. Takie działanie to gwarancja sukcesu.
5
5,0 rating