Academic-Singles.pl – Co to jest?

Academic Singles Polska to portal, który skupia w sobie użytkowników, przywiązujących ogromną wagę do stopnia wykształcenia, poziomu inteligencji i innych cenionych przez nich cech osobowości swoich potencjalnych partnerów życiowych. Jest to największa tego rodzaju agencja, specjalizująca się w branży randek online i w jak najlepszym doborze partnerskim oraz w pomocy w poznawaniu nowych ludzi.

Oferowany przez nich sposób wyszukiwania partnerów pozwala na urzeczywistnienie naszych marzeń. Portal skupia w sobie aż 300 tysięcy wykształconych singli z terenu całej Polski. Jest to zatem doskonałe miejsce spotkań dla ludzi, którzy doskonale wiedzą czego szukają, mają dokładnie sprecyzowane wymagania i są otwarci na poznawanie nowych osób w sieci.

Zatem jest to przede wszystkim portal dla wszystkich wykształconych singli, szukających miłości, flirtu lub spotkań towarzyskich z osobami na ich poziomie. Serwis cechuje się przede wszystkim prostą, intuicyjną i wydajną w użytkowaniu platformą. Do jej niewątpliwych zalet należy innowacyjność i przeprowadzanie naukowych testów osobowości, które pozwalają na przedstawianie nam poważnych propozycji partnerów, którzy idealnie wpasowują się w nasz profil.

Wypełniany przez nas w trakcie procesu rejestracji kwestionariusz stwarza podstawę do wyszukiwania dla nas jak najlepiej dobranych osób we wskazanym przez nas regionie Polski.

Academic-Singles.pl – Rejestracja

Rejestracja na portalu randkowym Academic Singles przebiega w kilku krokach. Na wstępie podaje się tylko najważniejsze dane, po czym serwis przekierowuje nas do wypełnienia ankiety, w której staramy się, jak najlepiej opisać siebie. Kolejno określamy również to, czego oczekujemy od naszego potencjalnego partnera, wskazując między innymi na to, jakie powinien mieć cechy charakteru. Wszystko to ma służyć, jak najlepszemu doborowi par na podstawie zgodności Waszych opisów, stworzonych już w trakcie rejestracji nowego użytkownika portalu.

Jeśli dokładnie, wiemy czego szukamy cały proces rejestracji nie powinien trwać dłużej niż 5-10 minut. Pozwoli to za to lepiej określić profil naszej osoby i jak najlepiej dopasować do nas potencjalnych partnerów, spośród już zarejestrowanych użytkowników portalu.

W końcowym etapie rejestracji wypełniamy swoje dane osobowe – datę urodzenia, cechy wyglądu, zawód i wykształcenie oraz wysokość naszych rocznych dochodów. Tym samym portal ten jest przeznaczony dla ludzi z klasą, o dokładnie sprecyzowanych wymogach, rozważnych, w zdecydowanej większości poszukujących stałego związku i stabilizacji życiowej oraz finansowej.

Academic-Singles.pl – Logowanie

Logowanie odbywa się poprzez kliknięcie przycisku logowanie, znajdującego się w prawym górnym rogu portalu i wpisanie odpowiednio adresu e-mail i hasła, użytego w trakcie rejestrowania naszego profilu na platformie. Jest to bardzo szybki i bezproblemowy proces.

Jak zacząć rozmowę na – Academic-Singles.pl

Portal randkowy Academic Singles to bardzo specyficzne miejsce w Internecie, skupiające w sobie konkretną grupę ludzi o określonych wartościach i priorytetach. Są to ludzie, którzy posiadają określony stopień wykształcenia i tego samego oczekują od swoich potencjalnych, przyszłych partnerów życiowych. Co za tym idzie można przypuszczać również, że oczekują oni od innych użytkowników portalu określonego poziomu rozmowy. Zatem, z pewnością używanie zbyt potocznych określeń, szczególnie na samym wstępie naszej konwersacji będzie tutaj nie na miejscu.

Gdy zainteresuje nas czyjaś osoba, przed przystąpieniem do rozmowy z nią warto, jak najlepiej zapoznać się z jej profilem. Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, że w rozmowie, zwłaszcza z kimś nieznajomym najistotniejsze jest to, jak ją zaczniemy. Na portalu takim, jak Academic Singles, gdzie oczekuje się od nas określonego poziomu rozmowy na jej wstępie warto najpierw miło przedstawić swoją osobę, pisząc do jakiejś dziewczyny może to być np.:

„Cześć. Jestem Maciek nie znamy się, ale ja już nieco zdołałem się o Tobie dowiedzieć, czytając Twój profil. Mam 25 lat, kruczoczarne włosy, jestem programistą z zawodu i szukam kogoś z kim wspólnie mógłbym dzielić swoje pasje. Z informacji, znajdujących się na Twoim profilu wynika, że tak jak ja uwielbiasz podróże. Jestem ciekaw, jakie rejony Polski lub świata są Ci najbliższe? Pozdrawiam, Maciek” – Wysyłając swojej wybrance tego rodzaju wiadomość okazujesz jej nie tylko szacunek, ale również pokazujesz jej, że interesuje Cię nie tylko jej wygląd, ale również intelekt, a przecież właśnie po to szukasz idealnego dla siebie partnera na portalu Academic Singles.

Jeśli to zaś dziewczyna chce jako pierwsza nawiązać kontakt z jakimś mężczyzną, którego profil znalazła na Academic Singles powinna tak naprawdę swoją rozmowę z nieznajomym rozpocząć w podobny sposób. Może za wyjątkiem opisywania swojej osoby pod kątem wieku i wyglądu, bo to mogłoby zostać różnie odebrane. Jednakże warto, aby w pierwszej wiadomości w jakiś sposób odniosła się do zainteresowań danego mężczyzny, i aby zachowała pewien poziom merytoryczny swojej wypowiedzi.

Academic-Singles.pl – Opłaty i Cennik

Podstawowe konto na portalu Academic Singles jest bezpłatne, jednakże nie pozwala ono na korzystanie z wielu funkcjonalności serwisu. Dopiero będąc użytkownikiem Premium portalu zyskuje się możliwość:

  • wysyłania nieskończonej ilości wiadomości;
  • przeczytania wszelkich informacji, otrzymanych od innych zarejestrowanych użytkowników;
  • sprawdzenia, kto odwiedza Twój profil;
  • stworzenia listy wybranych przez siebie, potencjalnych kandydatów na partnerów.

Academic Singles opłaty kształtują się następująco:

  • miesięczna subskrypcja to koszt 20 zł (jednorazowy okres próbny) z przedłużeniem na okres 3 miesięcy;
  • trzy- miesięczny okres subskrypcji w cenie 239,70 zł;
  • sześcio- miesięczny okres subskrypcji, za który zapłacimy łącznie 359,90 zł.

Jeśli po danym okresie subskrypcji nie chcemy kontynuować użytkowania z konta premium na portalu Academic Singles musimy zrezygnować, kontaktując się z administratorami serwisu. W przeciwnym razie nasza usługa zostanie automatycznie przedłużona i będziemy musieli opłacić kolejny okres trzy- miesięcznej subskrypcji.

Pamiętaj, że Academic Singles cena nie gra roli, jeśli poprzez nasz portal uda Ci się znaleźć miłość swojego życia, a przecież po to właśnie tutaj jesteś.

Jak usunąć konto – Academic-Singles.pl

Jeśli posiadaliśmy jedynie darmowe konto na portalu Academic Singles, możemy zrezygnować z jego posiadania praktycznie w każdym momencie, nie podając żadnych przyczyn rezygnacji. Użytkowanie serwisu wypowiada się, klikając przycisk „Dezaktywuj profil”, znajdujący się w menu “Ustawienia”.

Jednak, jeżeli chcemy usunąć konto premium samo usunięcie profilu nie wystarczy. Zrezygnowanie z użytkowania przez nas konta premium musi mieć miejsce co najmniej 14 dni przed upływem wykupionego przez nas pakietu. Co więcej musimy pamiętać  o tym, że wypowiedzenie przez nas umowy musi zostać złożone pisemnie w postaci odpowiedniego oświadczenia. Dodatkowo niektóre z podanych przez nas danych muszą być zapisane w postaci drukowanych liter (informacji na ten temat należy szukać w regulaminie portalu).

Jeśli pomimo lektury powyższych informacji wciąż nie wiemy, co zrobić, aby zrezygnować z subskrypcji Academic Singles i usunąć nasze konto z portalu należy wybrać zakładkę Academic Singles kontakt i wysłać zapytanie do obsługi klienta celem uzyskania niniejszych informacji.

Academic-Singles.pl – opinie o portalu randkowym

To, co niewątpliwie działa na korzyść portalu, jakim jest Academic Singles to jego specyfika I trafne dopasowanie użytkowników po przeprowadzeniu darmowego, wstępnego testu osobowości. Ponadto jest on dobrze sprofilowany i skierowany tylko do określonej grupy ludzi, co może znacznie ułatwić jego użytkownikom poszukiwanie swojej drugiej połowy. Pozytywne historie innych użytkowników portalu, które można odnaleźć na stronie zachęcają do jego wypróbowania.

Niestety pełne korzystanie z serwisu wymaga wykupienia pakietu premium, który według Academic Singles cennik jest dosyć drogi w stosunku do innych tego rodzaju portali na rynku. Jednakże wszystkie informacje na ten temat są zawarte w regulaminie serwisu, który jesteśmy zobowiązani przeczytać przed zarejestrowaniem się i wykupieniem subskrypcji.

Academic Singles rejestracja daje Ci możliwość bliższego zapoznania się z naszą ofertą i dostęp do profili setek wykształconych singli z Twojej najbliższej okolicy. Załóż konto już dziś i sprawdź, czy warto korzystać Z Academic Singles logowanie na co dzień.

5
5,0 rating