Be2 to renomowany portal randkowy będący częścią ogromnej grupy biznesowej, która skupia portale randkowe o różnorodnych profilach. Be2 randki istnieje od kilkunastu lat, dzięki czemu posiada bardzo duże doświadczenie w indywidualnym i dedykowanym konkretnej osobie doborze partnerów. Be2 dobiera potencjalnych randkowiczów na podstawie indywidualnych testów osobowości.

Dlaczego rejestracja w Be2 to doskonały pomysł?

W dzisiejszych czasach każdy z nas jest wiecznie zabiegany, nie ma czasu na odbywanie licznych spotkań towarzyskich, co powoduje niemożność poznania nowych osób będących potencjalnymi partnerami życiowymi. Dodatkowo poznane osoby zazwyczaj nie odpowiadają nam pod względem swojej osobowości. Aby nie tracić czasu na randki z nieodpowiednimi partnerami, portal be2 stworzył profesjonalny test osobowości, wypełnienie którego zagwarantuje, że zostaną nam przedstawione jedynie osoby spełniające nasze kryteria. Koniec z przeglądaniem tysięcy nieinteresujących nas ogłoszeń. Portal Be2 wyselekcjonuje dla nas w sposób profesjonalny profile osób będących dla nas potencjalnie najlepszymi partnerów.

Skąd nazwa be2?

Nazwa portalu wedle zamysłu założycieli ma oznaczać “być we dwoje”. Pora zakończyć samotne życie i zaufać profesjonalistom w dokonaniu najlepszego wybory partnera życiowego. Dzięki portalowi jakim jest be2 randki mamy szansę umówić się z osobą, która może stać się naszą drugą połówką. Wystarczy dać szansę na narodzenie się nowemu, pięknemu uczuciu.

Randki b2 i funkcje

Portal be2 gwarantuje, że każdy odnajdzie się na randkowej stronie internetowej. Dostępne są tu oczywiście liczne funkcje, które jednak nie wymagają ponadstandardowych umiejętności w poruszaniu się po Internecie. Wystarczy poświęcić chwilę czasu, aby portal stał się dla nas przyjazny. Potwierdzają to be2 opinie, z dnia na dzień coraz liczniejsze, bowiem społeczność randkowiczów zarejestrowanych na witrynie powiększa się z dnia na dzień.

Historie miłosne be2

Na stronie głównej portal be2 przedstawia historie miłosne swoich użytkowników. Liczne pary, które poznały się dzięki be2 zachęcają do korzystania z serwisu. I słusznie, bowiem witryna jest niezwykle pomocna nie tylko dla osób, które mają niewiele czasu na poznawanie nowych osób, ale również dla wszystkich tych, którzy posiadają wysokie wymagania wobec potencjalnych partnerów. Dokładna selekcja przedstawianych profili daje niemal gwarancję poznania kogoś interesującego. Wystarczy usiąść wygodnie na kanapie i zarejestrować się w serwisie, a be2 natychmiast przedstawi nam potencjalnych partnerów. Zatem do dzieła!

Be2 logowanie – szybko, prosto i przyjemnie

Aby rozpocząć korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu be2 randki, w pierwszej kolejności należy założyć własny profil. Niezwykle ważnym etapem w tym procesie jest wypełnienie specjalistycznego testu osobowości. Wypełniona ankieta, która jest dość szczegółowa, opracowana została przez naukowców. Istotne jest, aby przedstawiać wyłącznie prawdziwe informacje, dzięki temu bowiem otrzymamy propozycje osób, które rzeczywiście spełniają nasze kryteria oraz pasują do nas. Dzięki wypełnionemu testowi osobowości oraz włączonej usłudze geolokalizacji be2 wyświetli nam propozycje partnerów z najbliższej okolicy, niezależnie od tego czy mieszkamy w stolicy Polski, czy też znajdujemy się w odległym zakątku kraju. Ogromna liczba użytkowników serwisu be2 to gwarancja, że w każdej lokalizacji mamy szansę poznać osoby, które mogą nas zainteresować. Należy podkreślić, że be2 portal randkowy po wypełnieniu przez nas testu osobowości przygotuje nie tylko wynik testu osobowości, ale również jego obszerną część opisową. Jest to funkcja zupełnie bezpłatna. Twórcy portalu zgodnie twierdzą, że ideą, jaka przyświeca istnieniu serwisu be2 randki jest poznanie ze sobą perfekcyjnie dobranych singli oraz pomoc w stworzeniu poważnej relacji.

Be2 regulamin

Podczas rejestracji konta oraz logowania warto również przejrzeć be2 regulamin, który zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące korzystania z serwisu. Warto również wiedzieć, że wszelkie dane oprócz tych zawartych w profesjonalnym teście osobowości możemy zmieniać i uzupełniać w trakcie korzystania z serwisu. Możemy zatem udoskonalać oraz poprawiać nasz profil w b2. Pamiętajmy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości możemy skorzystać z pomocy pracowników serwisu. Be2 kontakt działa bardzo sprawnie, odpowiadając szczegółowo na zapytania od użytkowników witryny.

Portal be2 – konto premium

Osoby, które zarejestrowały się w serwisie be2 mają opcję wykupienia konta premium. Opcja ta pozwala na swobodną wymianę wiadomości. Twórcy portalu gwarantują również, że w okresie obowiązywania konta premium nastąpi wymiana maili z minimum dziesięcioma różnymi osobami. Jeżeli tak się nie stanie, konto premium zostanie przedłużone na kolejny okres dla konkretnego użytkownika zupełnie bezpłatnie.

Be2 opinie oraz skuteczność

Be2 portal randkowy stanowi niezwykle skuteczne narzędzie umożliwiające każdemu poznanie partnera życiowego, co podkreślają be2 opinie. Cały światowy koncern be2 obejmuje bowiem swoim dostępem aż szesnaście milionów zarejestrowanych i aktywnie korzystających użytkowników. Współczynnik sukcesu odnotowywany w skali całego świata wynosi aż 40% i stanowi najlepszy wynik wśród serwisów randkowych oferujących przeprowadzenie profesjonalnych testów osobowości. Te liczby mówią same za siebie!

Bezpieczeństwo w serwisie be2

Portal be2 podkreśla, że bezpieczeństwo korzystania z jego usług jest na najwyższym poziomie. Sprawuje bowiem nadzór nie tylko nad jakością samej witryny, ale również zależy mu na tym, aby zarejestrowani użytkownicy byli “na poziomie” i nie tworzyli fikcyjnych profili. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli otrzymamy wiadomość mailową, która zawiera niechciane treści, możemy to zgłosić. Be2 kontakt zapewni nam szybką pomoc w każdej problematycznej sytuacji. Gwarantuje nam wprost to be2 regulamin. Jeżeli zaś chodzi o bezpieczeństwo naszych danych, które podajemy podczas prostego procesu rejestracji w be2, portal zapewnia, że zarówno wskazany przez nas adres mailowy, jak i numer telefonu są strzeżone w taki sposób, aby nikt niepowołany nie miał możliwości wglądu w te dane. Oznacza to, że tylko użytkownik ma wpływ na to kto uzyska jego dane. Portal również nie dokonuje sprzedaży danych swoich użytkowników innym podmiotom. Dodatkowo należy podkreślić, że portal be2 randki korzysta z bezpiecznego połączenia SSL gwarantującego bezpieczną transmisję danych w Internecie. Ponadto każda treść jest szyfrowana. Warto wiedzieć również, że nie jest to standardowe rozwiązanie stosowane przez portale randkowe. Zatem be2 zasługuje na ogromne uznanie także w tym względzie.

Opłaty w be2

W pierwszej kolejności należy podkreślić, że rejestracja oraz logowanie na portalu są zupełnie bezpłatne. Po dokonaniu darmowej rejestracji warto zatem zapoznać się z oferowanymi funkcjonalnościami serwisu i postanowić czy jest to miejsce, w którym chcielibyśmy poznać wymarzonego partnera. Jeżeli zaś chodzi o opłaty to zasada jest prosta – im dłuższy okres obowiązywania konta premium wykupimy, tym będzie on tańszy. Jest to rozwiązanie stosowane przez niemal wszystkie portale randkowe. Opłaty kształtują się zatem następująco: opłata za 12 miesięcy korzystania z pełnej funkcjonalności serwisu wynosi 358,80 zł, co miesięcznie stanowi kwotę 29,90 zł. Przy wykupieniu konta premium na okres 6 miesięcy zapłacimy 239,40 zł, czyli 39,90 zł miesięcznie. Jeżeli zaś zdecydujemy się na 3-miesięczny okres rozliczeniowy, będziemy musieli uiścić opłatę w wysokości 149,70 zł, co daje kwotę 49,90 zł miesięcznie. Istnieje również możliwość wykupienia jednomiesięcznego miesięcznego abonamentu za jedynie 9,90 zł. Jest to opcja promocyjna, która dostępna jest dla nowych użytkowników serwisu be2. Be2 cennik jest więc atrakcyjny, biorąc pod uwagę, że jest to profesjonalny portal randkowy, który opracowuje indywidualne testy osobowości oraz szczegółowo je analizuje. W tym miejscu warto również podkreślić, że be2 rezygnacja możliwa jest w okresie dwóch tygodni, które pozostały do końca obowiązywania konta premium. Zatem każde konto premium, którego nie chcemy przedłużyć, musi zostać wypowiedziane najpóźniej na dwa tygodnie przed końcem obowiązywania umowy.

be2 jak usunąć konto

Aby usunąć konto na be2 należy kliknąć w swój profil ze zdjęciem, a następnie odszukać opcję “Mój profil” oraz kliknąć przycisk “edytuj”. W tym momencie wyświetlą nam się wszystkie ustawienia. Na samym dole strony znajdziemy opcję “usuń mój profil”. Jak usunąć profil be2? Dokładnie w taki sam sposób. Zadając sobie pytanie jak zrezygnować z be2 należy pamiętać, żeby przed usunięciem konta wypowiedzieć umowę o konto premium. W przeciwnym wypadku portal be2 będzie uprawniony do naliczania kolejnych opłat.

Czytelność strony internetowej b2

Użytkownicy serwisu zgodnie potwierdzają, że sam wygląd witryny oraz prosty sposób poruszania się po niej stanowi bardzo ważny aspekt korzystania z portalu. Brak ukrytych opcji, przejrzystość oraz łatwość wysyłania i odbierania wiadomości to dodatkowe atuty popularnego serwisu randkowego, co doceniają miliony randkowiczów na całym świecie.

Be2 kontakt

Użytkownicy portalu randkowego chwalą sobie również obsługę klienta. Serwis podkreśla, że nad prawidłowością działania serwisu pracuje aż kilkaset osób z 41 krajów. Do dyspozycji wszystkich randkowiczów pozostają specjaliści, którzy znajdą rozwiązanie każdego problemu. Czuwają oni również nad bezpieczeństwem użytkowników i usuwają na bieżąco fikcyjne profile. Jest to bardzo ważne, bowiem większość serwisów randkowych nie robi tych czynności. Odpowiedź na każde zapytanie otrzymamy niezwłocznie, w czasie wynoszącym od kilku do kilkunastu godzin.

Be2 portal randkowy – zalety

Podsumowując, do najważniejszych zalet be2 należy profesjonalny dobór partnerów, atrakcyjne ceny konta premium oraz przejrzystość strony internetowej. Dodatkowo bezpieczeństwo przekazywanych przez użytkowników danych stanowi bardzo ważny aspekt działalności serwisu. Jest to portal, który oferuje ciekawe opcje w konkurencyjnych cenach. Z pewnością warto spróbować… a może uda się spotkać swoją drugą połówkę? To przecież “BE2”.
5
5,0 rating