BeNaughty.com – Co to jest?

BeNaughty to portal internetowy z różnego rodzaju ogłoszeniami o charakterze towarzyskim z całego świata. Jest to serwis, który skupia użytkowników z różnych miejsc na świecie, szukających zabawy, przygody, doznania czegoś nowego lub nawet miłości na całe życie. Oferuje on randki przez Internet dla singli. Jest przeznaczony dla osób, które skończyły 18 lat. Można na nim korzystać z takich funkcjonalności, jak poczta e-mail, pokój rozmów, czaty wideo oraz sprawdzanie tego, kto odwiedzał Twój profil. Co najważniejsze z wszystkich tych opcji można korzystać zupełnie za darmo. Zatem serwis jest szczególnie przyjazny wszystkim singlom. Jeśli szukasz flirtu, jednorazowej przygody, nikogo nie zobowiązującej pogawędki lub nawet miłości swojego życia zarejestruj się już dziś na BeNaughty.com i korzystaj do woli.

BeNaughty.com – Rejestracja

Witryna internetowa – BeNaughty.com oferuje Ci korzystanie z różnego rodzaju narzędzi do komunikacji pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami portalu. Należy do nich między innymi czat i forum internetowe. Rejestracji podlegają jedynie te osoby, które ukończyły już 18 lat (lub są pełnoletnie w myśl prawa w kraju, którego są obywatelami).

Przy czym z usług portalu można korzystać na jeden z trzech, dostępnych sposobów, a mianowicie:

1). Przebywając na stronie jako „gość” bez dokonywania rejestracji;

2). Rejestrując się jako bezpłatny użytkownik portalu;

3). Rejestrując się jako pełnoprawny członek serwisu, opłacając pakiet członkowski.

Z wszystkich funkcjonalności, dostępnych na stronie mogą korzystać jedynie pełnoprawni użytkownicy portalu. Trzeba pamiętać o tym, że użytkując portal jedynie jako „gość” można jedynie przeglądać profile różnych osób, natomiast nie można się z nimi w żaden sposób komunikować. Dopiero BeNaughty rejestracja daje Ci możliwość porozumiewania się z innymi członkami społeczności BeNaughty. Można to zrobić zupełnie bezpłatnie, lub opłacić pakiet członkowski i bez problemu korzystać z wszystkich oferowanych przez serwis aktywności.

BeNaughty.com – Logowanie

Z usług portalu BeNaughty można korzystać, logując się na swoje konto praktycznie z wszystkich urządzeń, w tym zarówno z komputerów stacjonarnych, jak też z różnego rodzaju urządzeń mobilnych. Może do tego posłużyć między innymi smartfon, laptop lub tablet. Co więcej można ściągnąć również specjalną aplikację BeNaughty na telefon, dzięki której korzystanie z wszystkich funkcjonalności portalu stanie się jeszcze łatwiejsze.

Sam proces logowania się, zarejestrowanego już użytkownika portalu jest bardzo prosty i opiera się tylko na wpisaniu adresu e-mail lub numeru telefonu, do którego przypisane jest dane konto oraz hasła. Wszystko to odbywa się bardzo szybko, a od razu po zalogowaniu się można korzystać z wszystkich usług, które oferuje dla Ciebie BeNaughty.

Jak zacząć rozmowę na – BeNaughty.com

Pamiętaj o tym, że pierwsza wiadomość to pierwsze wrażenie, które jest najważniejsze i wywiera ogromny wpływ na to, czy ktoś w ogóle będzie chciał z nami nawiązać kontakt. Tym samym warto szczególnie się do tego przyłożyć. Trzeba przede wszystkim w odpowiedni sposób wzbudzić ciekawość naszego rozmówcy i czymś go zaskoczyć. Banalne wiadomości w stylu: „Co słychać?” lub „Poklikajmy razem” pokazują jedynie, że nie wiemy w jaki sposób zacząć rozmowę, aby zaciekawić kogoś swoją osobą.

Warto, aby już sam tytuł naszej wiadomości przykuwał uwagę, np. „Kto Cię tego nauczył?” lub „Chyba jesteś MEGA odważna”. Zabieg ten spowoduje przynajmniej tyle, że ktoś przejdzie do Twojej wiadomości i chociaż zacznie ją czytać w całości. Oczywiście wszystko zależy też od tego, czego szukamy. Jeśli naszą intencją jest znalezienie na portalu randkowym osoby, z którą będziemy się mogli zabawić warto, aby treść naszej rozmowy miało nieco bardziej erotyczny charakter. Natomiast, jeśli szukamy kogoś na całe życie lepiej unikać poruszania takich kwestii na wstępie.

Jeśli chodzi o to, jak powinna wyglądać Twoja pierwsza wiadomość do dziewczyny warto, abyś pokazał jej w wiadomości, że przeczytałeś jej profil. To ważne, bo większość facetów w ogóle tego nie robi. Wykaż się zainteresowaniem i zadaj jej jakieś pytanie, np. związane z wymienionymi przez nią na swoim profilu zainteresowaniami. Jeśli Twoja rozmówczyni np. wskazała na swoim profilu BeNaughty, że lubi podróże, zapytaj się: „Gdzie podobało się jej najbardziej?” lub „Do jakiego kraju chciałaby wrócić?”. Uwierz, że już taki prosty zabieg spowoduje, że skutecznie zainteresujesz ją swoją osobą.

Co z kolei może zrobić dziewczyna, która chciałaby zagadać do jakiegoś mężczyzny? Powinna pamiętać przede wszystkim o tym, że żaden facet nie lubi owijania w bawełnę. Zatem najlepszy sposób na rozpoczęcie na portalu randkowym rozmowy z facetem to po prostu być sobą. Wystarczy napisać: „Cześć. Jak Ci minął dzień?” albo „Cześć. Co u Ciebie słychać?” i uwierz mi, że każdy facet, który będzie zainteresowany jakoś Twoją osobą z pewnością na taką wiadomość odpisze. Staraj się nie wymyślać jakiś dziwnych tekstów i zbytnio nie komplementować, pisząc jaki to on cudowny, umięśniony itp. tego rodzaju zabiegi mogą jedynie go odstraszyć. Co gorsza może stwierdzić, że piszesz do niego, bo jesteś jakąś „zdesperowaną wariatką”, która na siłę szuka sobie faceta.

BeNaughty.com – Opłaty i Cennik

Chcąc mieć pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności, dostępnych na portalu randkowym BeNaughty należy wykupić jeden z oferowanych przez serwis Pakietów członkowskich.

W ofercie naszego serwisu jest:

 • 3-dniowy, bądź tygodniowy okres próbny (po uiszczeniu symbolicznej opłaty można przez ten czas wypróbować wszystkie aktywności, które są dostępne na portalu);
 • pakiety na okres miesiąca, 3 miesięcy lub pół roku.

Decydując się na jakąkolwiek z powyższych opcji trzeba pamiętać, że po zakończeniu ich trwania następuje automatyczne przedłużenie, dopóki nie anulujesz swojej subskrypcji.

BeNaughty cennik kształtuje się następująco:

 • okres próbny – 1,4 zł;
 • pakiet miesięczny – 31,49 zł;
 • pakiet 3-miesięczny – 60,87 zł;
 • pakiet 6-miesięczny – 71,94 zł.

Jak usunąć konto – BeNaughty.com

Aby usunąć swoje konto na BeNaughty.com trzeba usunąć stamtąd swój profil i wszelkie zainstalowane na Twoich urządzeniach aplikacje. Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem z usunięciem swojego konta skorzystaj z BeNaughty kontakt – administrator portalu z pewnością udzieli Ci niezbędnych porad i pomocy.

BeNaughty.com – opinie o portalu randkowym

BeNaughty Polska wydaje się być naprawdę ciekawą i wartą uwagi propozycją, skierowaną do polskich singli. W łatwy i prosty sposób można odnaleźć na niej kogoś, z kim pobawimy się w niewinny flirt online, zaplanujemy wspólne gorące spotkanie w celach erotycznych lub znajdziemy kogoś „na dłużej”. Logując się na portalu przekonasz się, że znalezienie kogoś, kto tak jak Ty szuka jakiejś przygody i krótkiej znajomości bez jakichkolwiek zobowiązań jest zdecydowanie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Do zalet korzystania z serwisu internetowego BeNaughty.com należy zaliczyć niewątpliwie:

 • szybką i darmową rejestrację;
 • możliwość różnego rodzaju interakcji pomiędzy użytkownikami portalu;
 • BeNaughty kontakt oferuje pomoc techniczną 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu;
 • darmowe wiadomości dla kobiet zalogowanych na portalu;
 • trzy dni okresu próbnego po uiszczeniu jedynie symbolicznej opłaty;
 • bezpieczeństwo korespondencji, zapewnione przez moderatorów, koordynujących poczynania użytkowników serwisu;
 • aplikacje do urządzeń mobilnych;
 • niskie BeNaughty opłaty w odniesieniu do oferowanych przez portal funkcji.

Jednakże serwis ten ma również kilka wad, a mianowicie:

 • duża ilość profili bez zdjęć;
 • brak możliwości oglądania pełnowymiarowych zdjęć bez opłacenia opcji konta Premium.

Z pewnością portal randkowy BeNaughty to portal, który pomoże Ci w odnalezieniu przygodnej lub stałej miłości w ramionach drugiej osoby. Tak naprawdę to nie BeNaughty opinie są najważniejsze, a istotna jest tutaj społeczność użytkowników, którzy budują wizerunek całego portalu. Szybka i prosta BeNaughty rejestracja umożliwia Ci niemalże natychmiastowe korzystanie z wszystkich funkcjonalności serwisu. Zatem nie zwlekaj i zacznij już dziś poszukiwać wrażeń, których potrzebujesz na portalu BeNaughty.com. Zapraszamy do zakładania kont i poszukiwania wybranej przez siebie formy flirtu, spotkań i miłości.

5
5,0 rating