Czym jest portal datezone?

Portal datezone.pl jest to jeden z najpopularniejszych portali randkowych, który pozwala na przeżycie niezapomnianych wrażeń w czasie jednej… lub wielu owocnych nocy. To właśnie Datezone pozwoli Ci na zaspokojenie swoich fantazji oraz żądzy, poprzez zaoferowanie miejsca, w którym znajdziesz idealnego partnera na całkowicie wolny seks. Każdy użytkownik szuka jedynie ujścia dla swojego dzikiego, erotycznego głodu. Zwykle strony typu Datezone.pl zapewniają o możliwości (przy odrobinie szczęścia oraz testów psychologicznych) odnalezienia drugiej połówki na całe życie. Tutaj nie ma to aż takiego znaczenia. Owszem, administracja trzyma kciuki. Jednak rejestrując się na portalu Datezone, zostajemy zapewnieni, ze poznane tutaj osoby chcą tylko jednego. Seksu, który spełni ich najśmielsze wymagania i marzenia. Jeśli więc zastanawiasz się, czym dokładnie jest portal Datezone, odpowiedź jest prosta: to miejsce, w którym bez zbędnych złudzeń umówisz się na seks-przygodę.

Skąd wiesz, czy na Datezone doznasz seksualnego spełnienia?

Portal Datezone.pl wyróżnia się pod wieloma względami – jednym z nich jest sposób, w jaki dba o fizyczną przyjemność i pełne zaspokojenie klienta. Dzięki rejestracji na datezone.pl otrzymujemy dostęp do bazy danych innych użytkowników. Aby ułatwić sobie dobór kochanka, bądź kochanków, Datezone zadbało o rozróżnienie seks-kategorii. Z tego powodu, wystarczy wybrać interesującą nas opcję, aby zapoznać się z pozostałymi członkami portalu Datezone.pl, których preferencje są zgodne z naszymi. Jednocześnie można mieć pewność, ze nie natrafimy na przeciwstawne oczekiwania. Dlaczego jest to wielki plus tego portalu? Jest to zwyczajna oszczędność czasu – nie trzeba przeszukiwać profili wszystkich potencjalnych kandydatów, ponieważ ci niekompatybilni nie zostaną uwzględnieni. Ponadto, zapewnia komfort jasnych sygnałów – mówimy “nie” niezreczności i nieśmiałości. Seks to przyjemność.

Jakie kategorie znajdziemy na portalu Datezone?

Portal Datezone.pl wyróżnia kilka kategorii, w których możesz poszukać swojego idealnego kochanka na daną noc… a może i nawet więcej? Są to: – ogłoszenia: zgodnie z nazwą, polegają na umieszczaniu krótkich wiadomości, stanowiących kwintesencje naszych preferencji seksualnych i zachęcające do kontaktu osoby zainteresowane; – grupy: są to tematyczne wątki, zrzeszające entuzjastów danych aktywności, bądź fantazji seksualnych. W tym przypadku najpopularniejsza jest grupa “Dojrzałe młodzi”, zapraszająca doświadczone kobiety zainteresowane młodymi kochankami. – imprezy: są to prawdziwe informacje i zaproszenia na organizowane zabawy, imprezy, często stanowiące obietnicę seksu, również w trójkącie lub grupowego. Ponadto, dla każdego członka portalu Datezone, możliwe jest prowadzenie prywatnych konwersacji za pomocą czatu. W przypadku klientów ze zwykłym kontem, dotyczy to trzech wątków na dwadzieścia cztery godziny. Zaleca się więc wykupienie pakietu VIP. Datezone stworzyło również Forum podzielone na różne poddziały, pozwalające prowadzić niezobowiązujace rozmowy w różnych stylach – przykładowo, są to humor, opowiadania i fantazje. Dzielenie się własnymi doświadczeniami jest teraz jeszcze prostsze. Umożliwia to także bliższe poznanie się. A moż i nawet uzyskanie danych osobowych, takich jak numer telefonu? Warto także zerknąć do zakładki Nowości, w której administratorzy portalu informują o nowych elementach wprowadzonych na stronie. Dla twórców liczy się wysoki standard działania strony oraz jak największa satysfakcja korzystających z niej klientow.

Jaka jest specyfika pakietu VIP na portalu Datezone.pl?

Podstawowa wersja serwisu jest bardzo korzystna – samo użycie portalu, jak również rejestracja, jest bezpłatne. Posiada podstawowe funkcje, takie jak przeglądanie innych profili, rozmowy video, zbieranie like. Jednakże, to admin musi zatwierdzić zdjęcie profilowe klienta z regularnym kontem. Klienci Premium sami decydującą o dodawanych przez siebie treściach. Stąd większość publikowanych avatarow przedstawiają zdjecia nagich, intymnych czesci ciala. To użytkownicy konta Premium na Datezone tworzą i publikuja ogłoszenia lub anonse oraz nie muszą zmagać się z erotycznymi reklamami, którymi zapełniony jest portal. Ponadto, nie obowiązuje ich ograniczenie rozpoczynania kolejnych czatów, a także dostają nową możliwość – mogą sprawdzać osoby odwiedzające ich profil. Pakiet VIP na portalu można zakupić w kilku wariantach. Oprócz opcji wykupu pakietu na trzystasześćdziesiąt dni, możemy również skusić się na wersję dziewięćdziesięcio dniową, miesięczną, czyli trzydziestodniową, bądź “próbną” – jednodniową. W tych przypadkach ceny wynoszą odpowiednio: 179,90 zl, 59,90 zl, 24,90 zl, 9,90 zl. Są to ceny, na które portale podobne do datezone.pl nie mogą sobie pozwolić, co czyni Datezone jeszcze bardziej wyjatkowym portalem randkowym.

Dlatego opłaca się kupić konto Premium?

Pomijając kwestie dodatkowych funkcji oraz braku reklam, wykupienie konta Premium stanowi dodatkową gwarancję dla obu zainteresowanych stron. Oznaczenie Premium sygnalizuje prawdziwą chęć do Poznania kogoś innego i wzbudza większe zaufanie innych użytkowników.

Jak wyglada rejestracja na portalu Datezone?

Rejestracja na portalu datezone.pl nie zabiera dużo czasu. Zgodnie z możliwościami Datezone, początkowo zaczyna się od wyboru płci. Do wyboru są cztery warianty: kobieta, mężczyzna, para oraz trans. Następnie podajemy podstawowe dane, takie jak: – własny, unikalny login – adres e-mail – hasło -data urodzenia – miejsce zamieszkania, miejscowość, województwo, kraj Następnie oczekujemy na link aktywujący konto, który zostaje wysłany na podany adres e-mail. Warto sprawdzić folder SPAM lub INNE, ponieważ portale randkowe często zostają tam przekierowywane. Po kliknięciu w link i powrocie do tworzenia profilu, następuje moment uzupełniania pozostałych informacji: języka, imienia, wzrostu, sylwetki, języka, koloru włosów, kwestii dzieci, stosunku do alkoholu oraz papierosów. Pozostałe rubryki to preferencje seksualne, “o mnie” oraz kogo szukamy. Zaznaczamy interesującą nas płeć, wiek oraz cele ( mogą to być szybkie znajomości, flirt lub dłuższą relacja – a nawet przyjaźń). Serwis zachęca do dodawania własnych zdjęć. W przypadku profili regularnych, jak zostało to wyżej wspomniane, Datezone wymaga akceptacji zdjęć przez administratora. Można stworzyć całe foldery pełne zdjęć, które pozostali czlonkowie portalu obdarzają polubieniami.

Weź ze sobą Datezone wszędzie!

Portal Datezone nie jest ograniczony do użycia na komputerze. Istnieje także możliwość uruchomienia go na telefonie z androidem. Pierwszym sposobem jest otworzenie przeglądarki Internetowej na swoim smartfonie oraz wybranie wersji mobilnej lub widoku komputerowego. Drugą opcją pozostaje pobranie specjalnej aplikacji Datezone. Można pobrać ją ze sklepu Google Play wgranego na większość smartfonów, bądź wpisać w wyszukiwarkę internetową “datezone aplikacja”, “datezone app”, a następnie pobrać ją za darmo. Jest to idealna opcja dla zabieganych osob, które częściej korzystają ze swojego telefonu komórkowego.

Co zrobić, jeśli Datezone nie działa?

Portal Datezone posiada bardzo dobrze rozwiniętą listę pytań oraz rozwiązań problemów, które mogą pojawić sie w okresie użytkowania. W razie kłopotów, warto tam zerknąć. Jednakże, jesli chodzi o brak dostępu do strony, warto często chwilę poczekać. Baza Datezone składa się z ponad osiemset czterdziestu ośmiu tysięcy zarejestrowanych i zweryfikowanych przez adminów Datezone profili. Najprawdopodobniej, jest to chwilowe przeciążenie systemu.

Czy portal Datezone to dyskretny portal?

Mimo że dodawane przez użytkowników zdjęcia pojawiają się już na stronie głównej, sa celowo rozmazane przez twórców portalu. Jaki jest tego cel? Najprawdopodobniej udowodnienie, ze portal rzeczywiście używany jest regularnie przez różnych ludzi – w końcu Datezone to największy portal randkowy, z którego dziennie korzysta około dwadzieścia do trzydziestu tysięcy osób. Nie ma jednak powodu do obaw, ponieważ w przypadku zalogowanych użytkowników, istnieje możliwość zablokowania widoczności naszych zdjęć. Można ograniczyć je jedynie do znajomych, bądź pozostawić je dostępne dla wszystkich. Można zakładać, ze portale typu Datezone cenią sobie prywatność ich klientów. W końcu tworzą kategorie dla osób, które szukają przelotnego romansu, choć jednocześnie przyznają, ze są w związkach…

Kim są użytkownicy Datezone?

Są to dusze spragnione dobrych wrażeń i seksualnej przygody rodem z sennych marzeń, które często krepuja się mówić głośno o tym, czego pragną. Poszukują tych, którzy ofiarowuja im przelotne spotkanie, pełne zaspokojenie wszystkich potrzeb i chwilową rezygnację z samotności.

O czym należy pamiętać, decydując się na spotkanie z osobą poznaną na portalu randkowym typu Datezone?

Istnieje kilka punktów, które powinno się przestrzegać, chcąc spotkać się z osobą poznaną w Internecie. Daje on nam nieograniczone możliwości, ale może być także niebezpieczny. Całe szczęście, profile tworzone na portalu Datezone są całkowicie weryfikowane przez administratorów strony. Oznaczenie weryfikacji pojawia się u użytkowników, którzy zakupili na portalu konto Premium. Warto umawiać sie właśnie z takimi osobami, ponieważ mamy większą pewność, z kim mamy doczynienia. Dodatkowo, warto skorzystać z opcji, którą oferuje portal Datezone i zaprosić osobę, która nas interesuje na video chat. W ten sposób możemy łatwo wyeliminować osoby, które będą miały coś do ukrycia, nie chcąc się zgodzić na ten wariant konwersowania. Zdecydowanie pierwsze spotkanie, nawet jednorazowe, nie powinno odbyć się w miejscu zamieszkania użytkownika. Dane te nie są udostępniane innym klientom portalu. Stanowczo tego nie rekomendujemy.

Czy warto założyć konto na portalu Datezone?

Portal Datezone tworzy niezwykle spora grupa odbiorców. Wiele osób zna datezone.pl jeszcze pod nazwą poprzedniej domeny: seksfotka.pl. Wysokie miejsce w listach rankingowych portali randkowych wskazuje na poziom portalu Datezone jako miejsca promującego niezobowiązujący seks. Wyróżnia się licznymi sposobami tworzenia kontaktów i definiowania fizycznych potrzeb klientów. Datezone.pl jest to najlepszy portal, na którym warto spróbować swojego szczęścia w spełnianiu łóżkowych fantazji.
5
5,0 rating