DatingBuddies.com – Co to jest?

Portal Dating Buddies Polska jest portalem randkowym skupiającym w sobie zarówno mężczyzn jak i kobiet szukających swojej drugiej połówki. Jeśli zależy Ci na znalezieniu osoby, z którą chcesz poflirtować lub szukasz osoby, z którą będziesz rozmawiać godzinami to znalazłeś / znalazłaś idealne miejsce. W Internecie znajduje się wiele miejsc tego typu ale jednym z najpopularniejszych jest Dating Buddies. Opinie na temat portali randkowych zazwyczaj są niezwykle pozytywne, chociaż wiadomo, że po drugiej stronie komputera znajduje się druga żywa osoba i różne sytuacje mogą mieć miejsce. Portal randkowy Dating Buddies jest platformą internetową, która daje duże możliwości poznania drugiej osoby a także znalezienia stałego partnera do poważnego związku. Dzięki prostemu wyszukiwaniu w zaledwie kilka kliknięć można odkryć ciekawe osoby, warte kontaktu. Serwis udostępnia nie tylko możliwość pisania ze sobą w postaci zwykłego czatu ale także umożliwia wideo, dzięki czemu poznanie nowych ludzi jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Jeśli masz ułożony scenariusz idealnej randki warto skorzystać z Dating Buddies gdzie zyskujesz możliwość porównywania, rozmawiania i planowania wydarzeń.

Ciekawą możliwością jest określenie okolicy, którą jesteś zainteresowany. Pamiętaj bliższa lokalizacja daje większe możliwości spotkania. Celem takich miejsc jest przede wszystkim dobra rozrywka dla osób pełnoletnich. Serwis randkowy Dating Buddies umożliwia użytkownikom interakcję czat i wideo, wymianę zdjęć, swoich historii i marzeń  a także na prowadzenie konwersacji z pozostałymi użytkownikami portalu lub przedstawicielami różnych firm.

Rejestracja w portalu randkowym nie daje gwarancji poznania bratniej duszy lub wielkiej miłości, ale stanowi dobry początek do zawierania nowych znajomości. Ważne jest aby skupić się na walorach poznanej osoby a być może dać szansę na rozwój wydarzeń.

Portale randkowe każdego dnia powiększają grono swoich odbiorców i zadowolonych użytkowników. Wiele atrakcji i mnogość wielu różnorodnych funkcji może przyprawić o lekki zawrót głowy. Najczęstsze pytania pojawiające się i związane z funkcjonowaniem portali randkowych są takie aspekty jak rejestracja w serwisie, logowanie a także cena.

DatingBuddies.com – Rejestracja

W celu rozpoczęcia korzystania z portalu randkowego należy dokonać rejestracji. Po wejściu na stronę główną a następnie kliknąć zarejestruj się. Dating Buddies rejestracja jest niezwykle prosta i w pełni intuicyjna. Wystarczy kierować się podpowiedziami w wypełnianiu poszczególnych pól.

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć swoją płeć a także zaznaczyć interesującą płeć potencjalnego partnera.

Przykład. Kiedy zaznaczymy pole “Jestem Kobietą zainteresowaną mężczyznami” zostaniemy przekierowani do okienka, w którym należy podać pełną datę urodzenia. Aby móc w pełni korzystać z portalu randkowego Dating Buddies konieczne jest ukończenie 18 roku życia. Następnie należy podać poprawny adres e-mail, na który otrzymamy link aktywacyjny, niezbędny do poprawnego zalogowania się w portalu randkowym.

Poprzez rejestrację użytkownik wyraża zgodę na regulamin dostępny na stronie a także gwarantuje swoją pełnoletność.

Z usług portalu randkowego można korzystać na urządzeniach mobilnych, jednak niektóre funkcje mogą zostać ograniczone i są uzależnione od zainstalowanych dodatków i funkcji przeglądarki internetowej.

Najważniejszym aspektem w trakcie rejestracji jest podanie pełnych i przede wszystkim prawdziwych danych osobowych. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nikt nie chce być oszukiwany i rozczarowany w kwestiach wieku czy wyglądu. Przecież jeśli dojdzie do spotkania i tak prawda wyjdzie na jaw.

Rejestracja w portalu randkowym Dating Buddies jest w pełni darmowa.

DatingBuddies.com – Logowanie

Po rejestracji w portalu randkowym Dating Buddies w prosty sposób możesz zalogować się na nowo utworzone konto przy pomocy adresu e-mail podanego w trakcie rejestracji a także uzyskanego hasła.

Pamiętaj, że automatycznie wygenerowane hasło zawsze można zmienić i ustawić wedle własnych upodobań w ustawieniach serwisu, tak, aby spełniało wszelkie normy bezpieczeństwa i było wygodne i odpowiesnie dla Ciebie. Przy zmianie hasła zwróć uwagę, aby było na prawdę mocne a Twój profil dobrze zabezpieczony przed intruzami i nieproszonymi gośćmi. Hasło zachowaj dla siebie i nie udostępniaj nikomu postronnemu.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, gdy użytkownik zgubi lub zapomni swojego hasła warto skorzystać z opcji “Zapomniałeś hasła?”. W odpowiednim okienku należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji użytkownika a następnie zostanie wysłane powiadomienie z nowym hasłem.

W przypadku wyświetlenia się komunikatu o nieprawidłowych danych do logowania należy się upewnić o poprawności wpisywanych danych. Jeśli mimo to trudności dalej będą występować należy użyć zakładki Dating Buddies kontakt i skontaktować się z zespołem obsługi klienta, który udzieli wszelkiej pomocy.

Jak zacząć rozmowę na – DatingBuddies.com

Czasem najtrudniejsze okazuje się rozpoczęcie rozmowy z drugą osobą. Ważne jest aby pamiętać, że po drugiej stronie też siedzi żywa osoba, która może się stresować.

Na początku warto zagadać o potoczne, wręcz błahe sprawy typu jak się dziś czujesz, jak minął dzień. Warto wykazać zainteresowanie drugą osobą, jej samopoczuciem i tym czym się zajmowała w ciągu dnia. Poświęcenie uwagi na takie z pozoru błahostki mogą zaprocentować zwłaszcza w przypadku kobiet, które zazwyczaj lubią jeśli mężczyzna interesuje się jej osobom i poświęca jej swój czas i uwagę.

Również mężczyźni wykazują zadowolenie jeśli kobiety skupiają się wyłącznie na jego osobie i są ciekawe czym się na co dzień zajmuje. Przedsiębiorczy i zaradny mężczyzna, który może się pochwalić licznymi zainteresowaniami wzbudza sympatię i duże zainteresowanie kobiet. Każda kobieta marzy o mężczyźnie, który umie zająć się swoim życiem.

Nawiązywanie kontaktów może być problematyczne ale świadomość, że dzieli nas ekran komputera może okazać się pomocne.

Kilka wskazówek na początek:

– znajdź wspólny język,

– pamiętaj o pisaniu wyłącznie prawdy,

– wpleć odrobinę emocji, że coś było ekscytujące przyjemne, zadbaj o bardziej osobistą atmosferę,

– zachęć drugą osobę do kontaktu,

– nie bój się zadawania pytań.

DatingBuddies.com – Opłaty i Cennik

Portal randkowy Data Buddies posiada dwa podstawowe typy członkostwa: bezpłatne próbne oraz Premium. Członkowie premium otrzymują możliwość przekształcenia profilu na profil VIP.

Bezpłatne członkostwo uprawnia wyłącznie do korzystania z najbardziej podstawowych funkcji takich jak tworzenie profilu, dodawanie zdjęć czy też przeglądanie strony i interakcje z innymi użytkownikami.

Członkowie kont Premium po uiszczeniu odpowiedniej kwoty uzyskują pełni dostęp do serwisu Dating Buddies. Cena dostępu subskrypcji Premium to 295 CHF. Posiadając konto Premium można zmienić je na dostęp członkowski VIP, który umożliwia:

  • wyróżnienie się z tłumu,
  • lepsze wyniki wyszukiwań profilu,
  • komunikację z innymi użytkownikami Premium i Bezpłatnymi,
  • priorytetowe listowanie na stronie,
  • priorytetowe listowanie w galeriach profili wyeksponowanych.

Dating Buddies opłaty są pobieranie cykliczne za każdy miesiąc subskrypcji. Jeśli użytkownik chce zrezygnować ze stałej opłaty a także korzyści płynących z posiadania płatnego konta należy zatrzymać opłatę wchodząc w Profil – szczegóły konta – wstrzymaj płatności, a następnie należy wybrać subskrypcję, z której się rezygnuje. Należy postępowac zgodnie z procedurą wyświetlaną na stronie.

DatingBuddies.com – opinie o portalu randkowym

Ludzie, którzy skorzystali z serwisu randkowego zapewniają o skuteczności tej formy poznawania nowych ludzi. Większość użytkowników Dating Buddies wyraża pozytywne opinie o serwisie. Dobrze sformułowany regulamin serwisu a także weryfikacja użytkowników daje bezpieczeństwo korzystania z portalu randkowego. Z serwisu korzystają naprawdę różni ludzi, dlatego też mogą zdarzyć się niemiłe sytuacje, jednak nie należy od razu się zniechęcać. Tak jak w życiu realnym czekają na nas niespodzianki tak i na portalu randkowym może zdarzyć się coś nieprzewidywalnego.

5
5,0 rating