IAmNaughty.com – Co to jest?

IAmNaughty.com to serwis randkowy ukierunkowany przede wszystkim na tematykę erotyczną. Nie wyklucza to jednak zawierania znajomości w innych celach. Autorzy serwisu zaprzeczają, jakoby strona była jedynie sexportalem randkowym. Nie będzie wobec tego niespodzianką jeśli powiem, że aby zarejestrować się w serwisie musimy mieć ukończone 18 lat.

Ten portal randkowy oferuje użytkownikom oferty matrymonialne z całej Polski. Wystarczy jedynie zaznaczyć teren wyszukiwania, który nast interesuje. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zostać sparowani z osobami, które odpowiadają naszym potrzebom. Spotkania mogą mieć rozmaity charakter, a wszystko to otrzymamy po bezpłatnym zarejestrowaniu się w IAmNaughty.com.

IAmNaughty.com – Rejestracja

Serwis oferuje nam naprawdę łatwy w użytkowaniu kreator rejestracji. Jedyne dane, które musimy podać aby móc swobodnie korzystać z zalet portalu, to adres e-mail, hasło, kod pocztowy oraz informację, czy interesują nas kobiety czy mężczyźni. Przy tej okazji serwis ujawnia kolejną swoją zaletę- ułatwia znalezienie pary według orientacji seksualnej.

Musimy pamiętać, aby podać prawdziwy adres elektronicznej skrzynki pocztowej. To na nią właśnie zostanie nam wysłany czterocyfrowy kod aktywacyjny. Aby dokończyć rejestrację wystarczy przepisać go na stronie.

W tym momencie posiadamy oficjalnie bezpłatne członkostwo IAmNaughty Polska. Nasz profil jednak jest pusty. Aby go uatrakcyjnić, warto dodać swoje zdjęcie. Możemy to zrobić na dwa sposoby: wybierając plik z dysku lub za pomocą kamerki. Darmowi użytkownicy mają możliwość umieszczenia jedynie małych zdjęć. Aby mieć dostęp do większych formatów, należy skorzystać z konta premium. Na ten moment możemy jednak dodać również kilka informacji o sobie. Wówczas osoba trafiająca na nasz profil może nas bliżej poznać zanim wejdziemy w interakcję.

Pierwszą zaletą IAmNaughty jest z pewnością możliwość darmowego korzystania z usług serwisu jako gość. Rzecz jasna pakiet naszych możliwości jest wówczas uszczuplony. Nie będziemy niestety na szczytach list wyszukiwań, a i nam takich osób portal nie zaoferuje. Nie jest to jednak przeszkodą, ponieważ w IAmNaughty istnieje możliwość bezpłatnej rejestracji. Po jej dokonaniu mamy możliwość dodania zdjęcia i podstawowych informacji o sobie. Nie możemy niestety korzystać z czatu SMS, ponieważ ta opcja jest dedykowana użytkownikom premium.

IAmNaughty.com – Logowanie

Z serwisu IAmNaughty.com korzystamy przy pomocy komputera osobistego. Logujemy się przy użyciu danych wprowadzonych podczas rejestracji. Niestety nie jest obecnie dostępna aplikacja mobilna. Wkrótce jednak może się to zmienić. Nie jest to przeszkodą, gdyż komputer osobisty daje spory komfort w kwestii pisania wiadomości, jak również wymaga poświęcenia większej uwagi. Dzięki temu możemy skupić się na pokazywaniu swoich dobrych stron w wiadomościach tekstowych.

Bezpłatnym użytkownikom IAmNaughty.com oferuje możliwość przeglądania ofert oraz bardzo dogodne narzędzia filtrowania. Możemy dzięki temu wybrać obszar poszukiwania partnera/partnerki. Ponadto filtry obejmują również pożądany przez nas wiek osoby. To jeszcze nie wszystko. Dla koneserów serwis oferuje bardziej wyszukane narzędzie filtrowania. Możemy ustalić nawet kolor oczu czy pochodzenie osoby, z którą chcemy aby nas sparowano.

Na tym niejako kończy się rola bezpłatnego członkostwa w serwisie IAmNaughty.com Polska. Aby uzyskać większy wachlarz możliwości musimy pokusić się o wykupienie członkostwa premium. Jak wspomniano wyżej, opłaty są na prawdę niewielkie i spadają wraz z wydłużaniem się czasu trwania subskrypcji.

Jak zacząć rozmowę na – IAmNaughty.com

Portal randkowy ukierunkowany jest głównie na sferę seksualną, lecz nie tylko! Nie jest to typowy sexportal randkowy. W związku z tym kierunek rozmowy powinien przebiegać w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Jeśli jesteśmy mężczyzną, którego interesuje coś więcej niż tylko sex, możemy rozpocząć rozmowę w stylu:

“Hej, wydajesz mi się bardzo interesująca. Chciałbym poznać Cię bliżej. Co powiesz, abyśmy poszli razem na kawę?”

Rozmowy prowadzone na tym portalu randkowym z pewnością wiele razy zaczynały się od podobnych słów, a kończyły… No sami wiecie gdzie 🙂

IAmNaughty.com to miejsce, gdzie nie powinniśmy czuć oporów przed bardziej odważnymi rozmowami. Czasem warto od razu przejść do rzeczy. Możemy w ten sposób zaimponować partnerowi/partnerce, a tym samym szybko doprowadzić do szczęśliwego finału. Jeśli nie wiesz jak zagadać do dziewczyny na portalu randkowym, możesz wypróbować poniższy sposób.

“Cześć Piękna, Twoje zdjęcie od razu przykuło moją uwagę. Masz mądre spojrzenie oraz cudowne ciało. Co powiesz, abyśmy bez zbędnych przemów od razu przeszli do rzeczy i spotkali się u mnie bądź u Ciebie?”

Prym w zagadywaniu wiodą jednak nie tylko mężczyźni. Na portalu randkowym IAmNaughty.com bardzo często to panie robią ten pierwszy krok. Dla mężczyzn nie jest faktem oczywistym, że kobiety też chcą seksu. Wobec tego, drogie panie, warto abyście nieco ośmieliły naszych panów. Co powiecie na to?

“Hej przystojniaku, jestem na Ciebie bardzo napalona, ale musisz się spieszyć! Co powiesz, abyśmy umówili się za godzinę u mnie?”

Oczywiście IAmNaughty Polska to nie tylko sexportal randkowy, warto szukać tutaj osób także w innych celach. Gdy już spodoba nam się zdjęcie i opis użytkownika portalu randkowego, wówczas warto jakoś nawiązać do jego zainteresowań i rozpocząć rozmowę.

“Hej, muszę przyznać, że pociąga mnie Twoje sportowe hobby. Sądzę, że powinniśmy umówić się na wspólny trening. Co Ty na to?”

Jak widać, wystarczy tylko chcieć, a kontakt sam się nawiążę. Nic prostszego, wypróbuj IAmNaughty.com i przekonaj się jakie to łatwe.

IAmNaughty.com – Opłaty i Cennik

Przy aktywowaniu konta premium możemy dodać do swojego profilu pełnowymiarowe zdjęcie. Jest to ważne, ponieważ z natury jesteśmy wzrokowcami. Ponadto charakter portalu sprawia, że wygląd zewnętrzny warto pokazać w dużym formacie. Po dokonaniu niewielkiej opłaty otrzymujemy także możliwość nieograniczonego przeglądania ofert oraz korzystania z czatu, również w formie video! Możemy w ramach czatu udostępniać także swoje zdjęcia wybranej osobie. Nie trzeba dodawać, że w grę wchodzi również nieco pikantniejsza odsłona grafik. IAmNaughty.com Polska oferuje nam bowiem całkowitą prywatność.

Tutaj serwis oferuje bardzo dogodne rozwiązania. Nie musimy kupować kota w worku, ponieważ istnieje możliwość skorzystania z okresu próbnego. Mamy do wyboru 3 dni lub tydzień takiego rozwiązania. Jest to duże udogodnienie biorąc pod uwagę, że niektóre serwisy proponują jedynie godzinę wersji próbnej.

Kiedy zdecydujemy się na dobre zadomowić w IAmNaughty nie pozostaje nam nic innego jak wykupienie pakietu premium. Warto wobec tego spojrzeć na cennik portalu randkowego. Ceny, jakie oferuje serwis są bardzo konkurencyjne. Za 3-miesięczną subskrypcję zapłacimy tylko nieco ponad 80zł.

Cennik IAmNaughty staje się coraz bardziej atrakcyjny wraz z wydłużaniem czasu trwania subskrypcji. Wobec tego przy półrocznym członkostwie premium w IAmNaughty cena wynosi już tylko 11 złotych za miesiąc.

Serwis jako jeden z nielicznych oferuje nam również tak zwaną gwarancję satysfakcji. Z czym to się je? Już wyjaśniam.

Wykupując pakiet premium mamy prawo oczekiwać, że znacznie ułatwi nam to sparowanie z drugą osobą. IAmNaughty.com wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, dając nam gwarancję zadowolenia z portalu. Jeśli w ciągu 3 miesięcy od wykupienia pakietu nie uda nam się spotkać właściwej osoby, otrzymujemy “odszkodowanie” w formie dodatkowych dni konta premium zupełnie za darmo! Brzmi zachęcająco, prawda?

Jak usunąć konto – IAmNaughty.com

Kiedy korzystanie z portalu randkowego IAmNaughty Polska przestanie sprawiać nam satysfakcję, lub po prostu znajdziemy swoją drugą połówkę, możemy bez trudu usunąć konto. Aby to zrobić, musimy kliknąć w prawym, górnym rogu ekranu na nasz profil. Wówczas rozwinie się pasek, w którym przechodzimy do zakładki MOJE USTAWIENIA.

Po wykonaniu tych czynności wystarczy przesunąć stronę na sam dół i kliknąć USUŃ KONTO. Strona dobrze zabezpiecza naszą prywatność, wobec czego musimy podać swoje hasło. Wpisujemy je i klikamy DALEJ.

W kolejnym kroku należy znów przesunąć na sam dół, po czym zaznaczamy, co dokładnie chcemy usunąć. Jeżeli konto w portalu randkowym nie jest nam już w ogóle potrzebne, wybieramy opcję USUŃ CAŁKOWICIE MÓJ PROFIL, KONTAKTY I DANE OSOBOWE.

W kolejnym oknie strona poprosi nas o podanie powodu zakończenia korzystania z IAmNaughty.com. Warto zaznaczyć tutaj opcję zgodną z rzeczywistością. Pozwoli to autorom lepiej dopracować portal randkowy.

Przechodzimy do następnego kroku, gdzie pozostaje podjąć ostateczną decyzję. Możemy w tym miejscu zdecydować się na ukrycie konta w portalu IAmNaughty.com. Wówczas będzie ono nieaktywne i nawet nie odczujemy, że istnieje. Warto zatem przemyśleć swoją decyzję.

Jeśli jednak jesteśmy zdecydowani, wybieramy opcję TAK, CHCE USUNĄĆ KONTO i przechodzimy dalej. Na nasz mail ponownie zostaje wysłany kod, tym razem jest to kod rezygnacji. Po jego otrzymaniu przepisujemy go we właściwe miejsce i w ten sposób pozbywamy się konta w portalu randkowym IAmNaughty.com.

IAmNaughty.com – opinie o portalu randkowym

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak wypróbować samemu co oferuje serwis. Zachęcić nas do tego mogą opinie użytkowników IAmNaughty Polska.

“Mężczyznaktórego poznałam jest świetny w łóżku, ponadto świetnie spędzamy razem czas także poza nim”- Kasia, 27l.

“Długo byłem samotny, aż wreszcie trafiłem na nią. Piękna, wysportowana, a do tego mamy podobne upodobania seksualne”– Robert, 32l.

To tylko niektóre z opinii potwierdzających interdyscyplinarność serwisu. Poniżej mamy komentarze zachwalające łatwość korzystania z serwisu.

Prosta rejestracja, jasne warunki korzystania z płatnych ofert. Jestem na portalu już ponad rok i w tym czasie zawiązałem kilka fajnych znajomości. Gorąco polecam”- Kamil, 28l.

“Jestem podekscytowany. Korzystanie z portali randkowych jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie. Każdej osobie szukającej partnera seksualnego mogę gorąco polecić!” – Michał, 25l.

5
5,0 rating