Co to jest – Lisa18.pl

Portal randkowy to pewnego rodzaju serwis społecznościowy, gdzie możemy zawierać nowe znajomości, w celu umówienia się na randkę, bądź niezobowiązujące spotkanie. Portale randkowe służą do poznawania nowych osób w celu łączenia relacji. Podobnie jest w przypadku portalu randkowe lisa18. Jest to portal, powstały głównie dla ludzi młodych, którzy ściśle szukają ekstremalnych doznań, bez zobowiązań i w tajemnicy przed światem zewnętrznym. Jednak dodatkowo mają tam również profile osoby starsze. Platforma Lisa18 zachęca ludzi do otwartości i szczerych, bezpośrednich działań. Dzięki niej, mamy do wyboru wiele alternatywnych wyjść. Nie jest konieczne deklarować dłuższej znajomości. Możemy ograniczyć się tylko do pojedynczych spotkań, na jeden wieczór, gdzie spędzimy niezapomniane chwile z nieznajomą w hotelu.

Portal randkowy – Lisa18.pl – Rejestracja

Aby założyć konto na portalu randkowym, musimy odpowiedzieć na kilka pytań. Pytanie pierwsze co zapewne nikogo nie zdziwi, to pytanie o płeć i też jakiej drugiej połówki szukamy: kobieta/mężczyzna. Kolejno pojawiają się pytania w jakim celu zakładasz konto. Tutaj jest wiele opcji do wyboru: spotkania na seks, poważny związek, trójkącik, gry erotyczne, oglądanie lub seks grupowy. Jest to zupełnie inny rodzaj pytań, niż w do tej pory poznanych portalach. Mamy więcej możliwości. Następne pytanie, które napotkamy to “kto nas pociąga najbardziej” i wtedy pojawiają się 2 fotografie – kobiety i mężczyzny. Wyboru dokonuje się poprzez wzgląd na nasze wymagania i odczucia. Nie ominą nas także pytania o kraj i region, z którego pochodzimy. Podaje te informację po to by system automatycznie znalazł najbliższe dla nas osoby do kontaktu. Kolejno podajemy datę urodzenia, ponieważ portal randkowy jest oczywiście tylko dla osób pełnoletnich. Kolejna istotna wiadomość to nasz status w związku (istotne jest to czy jesteśmy już w związku czy pozostajemy singlami). Warto zacząć nowe znajomości od szczerości. Po przejściu podstawowych pytań, dochodzimy do kwestii naszego wyglądu, więc czekają na nas dość osobiste i skrupulatne pytania. Kwestia wyglądu musi zostać dokładnie przedstawiona. Omawiamy w tym momencie: wzrost, budowę ciała, kolor oczu, długość i kolor włosów. Nie dla każdego członka portalu widoczne jest nasze zdjęcie profilowe przez co te pytania są tak dokładne. I na tym poprzestałoby się na konkretnych pytaniach.  Następnie podajemy nasz adres e-mail wraz hasłem jakie chcemy posiadać do logowania się do konta oraz jeśli mamy wpisujemy także kod promocyjny (opcjonalnie) i zaakceptujemy warunki regulaminu (który oczywiście warto wcześniej dokładnie przeczytać). Tak w szybkim czasie powstaje nasze konto na portalu Lisa18.

Portal randkowy – Lisa18.pl – Logowanie

Logowanie w tym portalu jest bardzo proste. W prawym górnym rogu znajduje się ikonka z napisem “login”. Podajemy więc swojego maila wraz z hasłem, które wpisaliśmy podczas rejestracji i w ten sposób znajdujemy się już na naszym koncie.

Niestety w przypadku aplikacji Lisa18 nie mamy możliwości ściągnięcia aplikacji mobilnej na telefon komórkowy. Istnieje możliwość pobrania ją z serwera bezpośrednio na nasz komputer. Co i tak jest dużym ułatwieniem. Choć niestety wielkim minusem jest fakt, iż nie mamy możliwości pobrania aplikacji bezpośrednio na nasz telefon, bez różnicy czy jest to iPhone czy też Android.

Warto pamiętać także o tym, że nasze konto może zostać w każdej chwili zablokowane, jeśli użytkownik nie będzie korzystał z portalu w sposób z góry przeznaczony, tzn. będzie łamał przepisy regulaminu. Regulamin znajduje się na stronie portalu Lisa18, także należy się z pewnością z nim zapoznać.

Jak zacząć rozmowę na – Lisa18.pl

Najważniejsze podczas rozmowy to być sobą i nie udawać nikogo kim tak naprawdę nie jesteśmy. Zagrajmy w otwarte karty z osobą po drugiej stronie ekranu, tak by wiedziała na czym tak naprawdę stoi i z kim ma do czynienia. Najlepiej nie udawać romantycznego mężczyzny jeśli od początku interesują nas tylko intymne spotkania w tajemnicy. Podobnie w przypadku kobiety. Nie ma sensu zgrywać tutaj osoby niedostępnej, by mężczyzna nas adorował bo wtedy możemy zostać odebrani odwrotnie byśmy chciały. Podstawa każdej relacji to szczerość i swoboda w porozumiewaniu się. Nie zbudujemy zdrowej, czystej relacji jeśli zaczniemy ją budować od kłamstw. Także jeśli zakładamy konto by poznać kogoś na poważnie warto od samego początku o tym mówić, by zaoszczędzić czas sobie i innym osobom. Bo jaki jest sens w tym by angażować się w relację, poświęcać swój czas i także zabierać go drugiej osobie jeśli od początku ta relacja jest na straconej pozycji.

Warto na początku napisać zwykłą, prostą wiadomość , w której pokrótce się przedstawimy, powiemy parę słów o sobie i swoich oczekiwaniach i o tym co robimy na portalu i kogo szukamy tak naprawdę. Czy przyjaciółki na zimowe wieczory czy po prostu seks-spotkania. Ułatwi nam to na pewno rozmowę i wprowadzi od razu na zupełnie inny wymiar rozmowy. Także możemy w ten sposób zapunktować u drugiej połówki, bo jak wiadomo nie od dziś nic tak nie działa na płeć przeciwną, jak otwartość i spontaniczność. Tym bardziej jeśli chodzi tutaj o pierwszy kontakt.

Portal randkowy – Lisa18.pl – Opłaty i Cennik

Aby móc w pełni korzystać z konta, musimy podać dane do naszej karty płatniczej lub karty kredytowej aby co miesiąc móc automatycznie opłacać sobie abonament za konto portalu. Mając pełny dostęp do konta, możemy widzieć zdjęcia poszczególnych członków portalu i w pełni korzystać z udogodnień jakie daje nam portal Lisa18. Ponadto Lisa18 oferuje dodatkowe, płatne usługi w ramach Członkostwa Premium, np. zarządzanie przekazanymi propozycjami kontaktów. Lisa18 informuje klienta przed każdym skorzystaniem z płatnych usług o tym, że usługi te są płatne i podaje opłaty z nimi związane. W tym przypadku to dużo dogodność dla użytkowników portalu, ponieważ środki na koncie nie znikną ot tak, tylko o każdym ruchu zostaniemy zapytani/poinformowani. Oczywiście dodatkowo użytkownik portalu może wypowiedzieć stosunek umowny (płatny), który nawiązał zgodnie z regulaminem poprzez stronę internetową, z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego przynajmniej czternaście dni przed upływem wykupionego okresu dostępu. Warto tutaj dokładnie zapoznać się z regulaminem portalu, tak by spokojnie móc z niego korzystać na wyżej określonych zasadach. 

Jak usunąć konto – Lisa18.pl

Jeśli z jakichś przyczyn chcielibyśmy zakończyć przygodę z portalem randkowym Lisa18, oczywiście mamy taką możliwość usunięcia konta. Użytkownik może zakończyć w każdej chwili stosunek umowny (bezpłatny), nawiązany w momencie rejestracji na portalu Lisa18. Nie jest to również bardzo skomplikowane. Należy przejść do zakładki “ustawienia” na stronie internetowej i po zalogowaniu się na swój profil, kliknąć w przycisk “dezaktywuj konto”. W momencie kiedy wyrejestrujemy nasz profil z portalu, usuniemy wszystkie nasze dane plus związane z nim rekordy. Nie zapomnijmy jednak o tym, by chwilę przemyśleć fakt usunięcia konta. Ciężko potem znaleźć chwilę by konto od nowa zakładać podając już nowy adres mailowy. W razie występowania problemów z użytkowaniem strony warto również skontaktować się mailowo lub za pomocą poczty z infolinią portalu w celu złożenia reklamacji bądź skargi, tak by móc rozwiązać problem.

Lisa18.pl – opinie o portalu randkowym

  • jest to idealny portal dla młodych osób, którzy szukają dzikich, namiętnych nocy z nowo poznanymi partnerami
  • portal jest całkowicie bezpłatny dla kobiet
  • automatyczne dopasowanie z innymi osobami, na podstawie zainteresowań, upodobań czy wymagań
  • możemy zamazać swoje zdjęcie, tak by móc pokazywać je tylko wybranym członkom portalu
  • witryna nie ma wielu reklam
  • wyszukiwanie otwarte jest niedozwolone
  • brak aplikacji mobilnej

Warto jednak zaznaczyć, że są to opinie różnych ludzi, o odmiennych preferencjach i potrzebach. Warto skorzystać samemu z opisanego wyżej portalu Lisa18 i ocenić, wystawiając własną opinię na podstawie doświadczeń i przeżyć. Dopiero wtedy tak naprawdę okaże się, czy portal Lisa18 jest dla nas.

5
5,0 rating