W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problem z brakiem czasu, jaki może poświęcić na życie towarzyskie. Praca i ciągłe podążanie za karierą przysparza nie tylko stresu, ale i samotności. Między innymi właśnie z myślą o takich osobach powstał portal randkowy LOVEAHOLICS. Dzięki temu, że umożliwił on poznanie kogoś wyjątkowego już wielu osobom, z dnia na dzień przybywa mu coraz to więcej użytkowników, którzy skutecznie mogą szukać swojej drugiej połówki, bądź towarzysza do flirtu. Duża ilość funkcji oraz możliwości może sprawić, że osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały z serwisu randkowego, mogą poczuć się zagubione. Dlatego też należy wyjaśnić kilka kwestii, które pomogą zalogować się na stronie i ułatwią poruszanie się po niej początkującym.

Loveaholics.com – Co to jest?

Portal randkowy LOVEAHOLICS to miejsce, które pozwala na poznanie miłości, przyjaciela, czy po prostu towarzysza rozmów online. Już tysiące osób pozbyło się swej samotności po zalogowaniu na serwis. LOVEAHOLICS.COM jest jednym z najbardziej zaufanych portali umożliwiających poznanie ciekawych osób. Bardzo korzystna oferta, łatwość obsługi strony oraz pozytywne opinie zarejestrowanych członków, przyciągają nowych użytkowników każdego dnia, zwiększając tym samym szanse na znalezienie swojej bratniej duszy w sieci. Dzięki możliwości wyszukiwania osób według rodzaju osobowości łatwiej znaleźć można kogoś, kto będzie idealnym rozmówcą, czy partnerem.

Loveaholics.com – Rejestracja

Na portalu LOVEAHOLICS rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna sprawić nikomu kłopotu. Składa się ona z kilku etapów. Pierwszy z nich wymaga jedynie użycie podstawowych danych, należy podać:

 • płeć swoją oraz poszukiwanego partnera
 • wiek
 • adres e-mail
 • hasło do przyszłego logowania
 • miejsce zamieszkania

Dane te są potrzebne do ukierunkowania profilu, a hasło oraz e-mail potrzebne będzie przy każdym kolejnym logowaniu. Po poprawnym uzupełnieniu danych, na skrzynkę mailową wysyłany zostaje link, który pozwoli na aktywację konta.

Opis użytkownika

Po potwierdzeniu rejestracji, kolejne etapy obejmują wybór nazwy użytkownika i krótki opis samego siebie, który pojawi się na profilu. Bardzo ważne, aby stworzyć opis, który nie będzie długi, a zawrze w sobie wiele przydatnych informacji. Dzięki temu można liczyć na kontakt ze strony wielu ciekawych osób. Przy uzupełnianiu profilu należy również przesłać zdjęcie profilowe, które będzie wizytówką profilu. Należy pamiętać, aby wybierać wyraźne fotografie, by były one widoczne na mniejszych ikonkach. Warto pamiętać, aby zdjęcie było aktualne i oddawało w pełni prezencję, ponieważ autentyczność jest cechą bardzo pożądaną przez użytkowników portali randkowych.

Cechy partnera

Następnym krokiem jest podanie preferencji odnośnie poszukiwanego towarzysza. Na tym etapie, warto bardzo rozważnie i rzetelnie określić dane cechy, tak aby system mógł wysyłać nam propozycje potencjalnych kandydatów, spełniających określone wcześniej warunki. Można w ten sposób bardzo ułatwić sobie randkowanie.

Po przejściu wszystkich tych etapów można zacząć poszukiwania idealnego partnera wśród tysięcy kandydatów w swojej okolicy i nie tylko.

Loveaholics.com – Logowanie

Logowanie na stronie LOVEAHOLICS polska jest bardzo proste. Za każdym razem chcąc wejść ponownie na swój profil, należy użyć adresu mailowego oraz hasła ustalonego podczas rejestracji.

Każdemu może zdarzyć się, zapomnieć hasła do profilu. Na szczęście LOVEAHOLICS.COM pozwala odzyskać je w bardzo prosty sposób. W sytuacji takiej system wysyła maila z linkiem, dzięki któremu możemy ustalić nowe i ponownie korzystać z randek w sieci.

Jak zacząć rozmowę na – Loveaholics.com

Szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę z randkowaniem w sieci, prowadzenie pierwszych rozmów może wydawać się nieco niezręczne. Nie ma jednak powodów do obaw. Należy pamiętać, że osoba, z którą zdecydowaliśmy się porozmawiać, też może odczuwać stres. Warto więc rozluźnić się i zacząć konwersację tak samo, jak zrobiłoby się to w rozmowie ”w cztery oczy”.

Tematyczne pokoje rozmów

Dzięki pokojom tematycznym dostępnym na LOVEAHOLICS kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach, oraz tych znajdujących się w podobnej lokalizacji jest dużo łatwiejszy. Wiadomo, że wspólny temat zawsze zbliży rozmówców oraz zdecydowanie ułatwi pierwszy kontakt. Osoby nieśmiałe mogą dzięki tej opcji liczyć na ułatwienie rozpoczęcia rozmowy oraz przeprowadzenia jej na bazie określonego tematu.

Standardowe pytania

Zaczynając rozmowę z wybranym partnerem, warto zacząć od standardowych pytań. Warto również w pierwszym etapie konwersacji, spytać o cel obecności na portalu. LOVEAHOLICS.COM to strona zarówno dla osób szukających miłości, romansu, jak i zwykłego czatowania. Dobrze jest więc ustalić, czy osoba po drugiej stronie ekranu ma podobne cele.

Loveaholics.com – Opłaty i Cennik

Na LOVEAHOLICS rejestracja jest bezpłatna. Korzystanie z serwisu randkowego jako gość lub członek bezpłatny również nie generuje kosztów. Posiadanie bezpłatnego konta ogranicza jednak dostęp do wielu możliwości oraz usług. Jak na każdym innym tego rodzaju portalu, na LOVEAHOLICS opłaty są wymagane, jeśli chce się skorzystać z większej ilości usług oferowanych przez serwis. Mimo że konto bezpłatne także pozwala na rozmowy z innymi użytkownikami, to jednak profil Premium daje dużo większy wybór partnerów.

Korzyści związane z kontem premium

Konto Premium oraz zakup niektórych usług oferowanych przez portal, daje wiele korzyści. Obejmują one między innymi:

 • różne opcje znajdowania osób według kryteriów
 • wyróżnienia profilu
 • możliwość rozmowy przez kamerę
 • pokazy na żywo
 • czat SMS

Dane usługi można wykupić na różne okresy, daje to możliwość przetestowania ich przed zakupem na dłuższy termin. Wszystkie ceny pakietów, dostępne są na portalu.

LOVEAHOLICS cennik konta Premium:

 • 3 DNI- 5.37 zł
 • 1 MIESIĄC– 44.99 zł
 • 3 MIESIĄCE– 86.97 zł
 • 6 MIESIĘCY– 101.94 zł

Dużym atutem jest więc także to, że w LOVEAHOLICS cena za rozszerzenie profilu o wiele ciekawych i użytecznych funkcji jest dużo niższa, niż ta, którą proponują konkurencyjne portale randkowe. Dzięki temu, że serwis daje możliwość przetestowania usługi w ciągu 3 dni, można w tani sposób zapoznać się z tym, jak wygląda korzystanie z konta Premium i jakie zaletey ze sobą niesie.

Jak usunąć konto – Loveaholics.com

Kiedy chce się zakończyć swą aktywność na portalu, ponieważ cel został osiągnięty, należy dokonać kilku formalności. Usunięcie profilu LOVEAHOLICS jest bardzo proste i nie powinno sprawić nikomu problemu.

Na początku, warto podkreślić, aby przed usunięciem swojego profilu, anulować kontynuowanie usługi rozszerzenia konta Premium. Następnie, konieczne będzie rozwinięcie menu oraz wybranie opcji ”moje ustawienia”, tam właśnie znajdziemy opcję ”usuń konto”. Kolejny część przeprowadzi użytkownika przez kilka pytań i formalności. Co trzeba zrobić na tym etapie?

 1. Wpisanie hasła do konta.
 2. Wybranie opcji ”USUŃ MÓJ PROFIL”.
 3. Określenie powodu rezygnacji.
 4. Wybór odpowiedzi twierdzącej, na pytanie: Czy chcesz usunąć konto?
 5. Potwierdzenie usunięcia konta.

Serwis pozwala także na usunięcie konta poprzez przesłanie maila z odpowiednim wnioskiem. Na stronie znaleźć można adres, na który należy przesłać formularz z prośbą.

Loveaholics.com – opinie o portalu randkowym

Portal randkowy LOVEAHOLICS, jest świetnym miejscem zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swą przygodę z randkami w sieci, jak i tych, którzy są już w tym zakresie doświadczeni, ale inne strony ich zawiodły. Dużą zaletą jest to, że osoba z każdymi preferencjami znajdzie tam partnera dla siebie. Dzięki LOVEAHOLICS można poznawać nowych ludzi i spotykać się z nimi w świecie rzeczywistym zawierając nowe przyjaźnie, romanse lub budując stałe związki, albo po prostu porozmawiać online.

Warto też podkreślić, że na wielu forach internetowych oraz na samej stronie LOVEAHOLICS opinie użytkowników, które można przeczytać, są pozytywne. Jest to więc idealne miejsce, w którym raz na zawsze pożegnać można swoją samotność, a dowodem na to są tysiące użytkowników, którzy odnaleźli już drugą połówkę.

5
5,0 rating