NaughtyAppetite.com – Co to jest?

Strona NaughtyAppetite to nic innego jak platforma do zawierania znajomości. A konkretniej do poznania swojej drugiej połówki. Portal randkowy NaughtyAppetite wyróżnia się od reszty tego typu portalów niezwykle atrakcyjnym wyglądem strony. Poza tym, że portal jest bardzo miły dla oka, to nawet korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Każdy na pewno będzie zachwycony. Portal jest idealną opcją do randkowania zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

NaughtyAppetite.com – Rejestracja

Rejestracja na platformie NaughtyAppetite jest niezwykle prosta. Tak samo jak korzystanie z niej samej. Wchodząc pod adres naughtyappetite.com, od razu wyeksponowany jest formularz rejestracji. Wystarczy podać tylko podstawowe informacje o sobie takie jak:

 • płeć
 • wiek
 • e-mail
 • hasło
 • miejscowość

Po wprowadzeniu tych niezbędnych informacji możemy kliknąć w niebieski przycisk “dołącz teraz” i gotowe. Po dołączeniu trzeba jeszcze tylko aktywować konto wpisując kod przychodzący na naszą skrzynkę pocztową. Od tej chwili możemy cieszyć się portalem i z radością poznawać nowe i interesujące nas osoby.

NaughtyAppetite.com – Logowanie

Logowanie do samego portalu jest również proste, tak samo jak rejestracja i korzystanie z NaughtyAppetite. Aby się zalogować, po wejściu na stronę naughtyappetite.com wystarczy wcisnąć widniejący nad formularzem rejestracji przycisk “ZALOGUJ”. Po wciśnięciu na niego trzeba podać adres e-mail lub numer telefonu (o ile został podany na stronie) oraz hasło i nacisnąć niebieski przycisk “ZALOGUJ”. Już jesteśmy zalogowani i możemy cieszyć się z używania portalu randkowego NaughtyAppetite. Również na smartfonie możesz korzystać z platformy NaughtyAppetit poprzez swoją przeglądarkę internetową. Strona jest w 100% przystosowana do jej obsługi na mniejszych urządzeniach. Po zalogowaniu się na portal za pośrednictwem telefonu, na dole strony jest link otwierający stronę dostosowaną do komórek z Androidem, Windows Phone lub iOS. Więc możesz korzystać ze strony wszędzie gdzie jesteś i o każdej godzinie nie mając komputera pod ręką.

Gdy będziesz już zalogowany na portalu NaughtyAppetite pierwsze co powinieneś zrobić to wypełnić swój profil, aby inni mogli cię poznać. Warto podać takie informacje jak: imię, kolor oczu, kolor włosów oraz zainteresowania. Po tych podstawowych informacjach innym będzie łatwiej ciebie znaleźć i sprawdzić czy, aby na pewno do siebie pasujecie. Możesz również, a nawet powinieneś wybrać swoją orientację seksualną, aby inni wiedzieli czego szukasz i jaki związek ciebie interesuje najbardziej. Istotnym elementem może się również okazać dodanie zdjęcia, które pomoże innym zidentyfikować twój wygląd. Tylko pamiętaj, aby dodawać wyłącznie swoje zdjęcie, a nie ściągnięte z Internetu. Możesz również zamieścić informację na temat swojego pochodzenia oraz sylwetki, dzięki którym inni będą mogli trafniej ciebie ocenić, a tobie pozwoli to dopasować do siebie odpowiedniejszą osobę. Ostatnimi czasy dodana została jeszcze jedna ciekawa funkcja. A dokładniej – wideo. Możesz dodać filmik, w którym np.: opowiadasz o sobie. Pozwoli to pokazać innym jakim jesteś człowiekiem. Jak najbardziej warto z tego skorzystać i się nie bać.

Po wypełnieniu wszystkich tych podstawowych informacji oraz po dodaniu zdjęcia, możesz już (prawie) w pełni korzystać z serwisu. Prawie… ponieważ nie masz dostępu do czatu. A dlaczego? Aby mieć inne opcje oprócz przeglądania profilu innych osób, które cię zainteresowały musisz wykupić pakiet uprawniający do tego. Na szczęście nie są one drogie. Ich ceny są naprawdę atrakcyjne.

Jak zacząć rozmowę na – NaughtyAppetite.com

To jest chyba najtrudniejsze co może cię spotkać na każdym portalu randkowym. Szczególnie jeśli jesteś nieśmiały. Pierwsze co powinieneś zrobić to przeszukać profil osoby, do której chcesz napisać. Dlaczego? A dlatego, żebyś znalazł informację, które was łączą i pomogą ci zacząć rozmowę. Poniżej znajdziesz kilka zdań, które pomogą ci w rozpoczęciu rozmowy dla kobiet oraz mężczyzn:

 • Dla kobiety

Hej! Zobaczyłam twoje zdjęcie i od razu pomyślałam, że muszę do ciebie napisać.

Hej! Zobaczyłam, że interesujesz się … Ja również (i tu zaczyna się rozmowa o zainteresowaniach).

 • Dla mężczyzn

Hej piękna! Chciałbym Ciebie poznać może napiszesz mi coś o sobie?

Dlaczego tak piękna kobieta jest jeszcze wolna?

NaughtyAppetite.com – Opłaty i Cennik

Na portalu NaughtyAppetite dostępne są cztery pakiety, które możesz wykupić, aby czerpać jeszcze więcej przyjemności z jego korzystania. Możesz wykupić

 • 3-dniowy okres próbny (6 zł) – służy do tego, aby zapoznać się z samym portalem i sprawdzić czy, aby na pewno jego forma będzie nam odpowiadała.

Po przetestowaniu funkcji i upewnieniu się, że będzie to idealny portal dla ciebie możesz wykupić jeden z 3 dostępnych pakietów na dłuższy okres:

 • 1 miesiąc (44.99 zł)
 • 3 miesiące (86.97 zł)
 • 6 miesięcy (102.78 zł)

Powyższe ceny dotyczą oczywiście całego okresu, jednak poszczególne pakiety np.: na 6 miesięcy opłaca się co miesiąc. Jak możecie zobaczyć na portalu NaughtyAppetit, opłaty nie są wysokie, a więc jest to jeden z powodów, który powinien was zainteresować do korzystania ze strony. Na NaughtyAppetit cennik również prawie nigdy nie jest stały, ponieważ ciągle dostępne są promocje, dzięki którym poszczególne pakiety można wykupić jeszcze taniej niż zwykle. Na platformie NaughtyAppetit ceny są naprawdę przyciągające uwagę. Strona NaughtyAppetite obsługuje przelewy z różnych banków.

Jak usunąć konto – NaughtyAppetite.com

Usuwanie konta na stronie naughtyappetite  jest niezwykle proste. Po zalogowaniu wystarczy nacisnąć w prawym górnym rogu na swoje zdjęcie, a następnie z rozwijanej listy wybrać “Moje ustawienia”. Potem, gdy otworzy się panel ze wszystkimi najważniejszymi ustawieniami twojego konta wystarczy przewinąć stronę na sam dół. Przed kartą “Twoja ostatnia aktywność” będą widoczne dwie opcje. Pierwsza to “osoby zablokowane i zgłoszone” oraz właśnie “usuń konto”. Po naciśnięciu na “usuń konto” otworzy się okno. Trzeba wpisać hasło, a potem nacisnąć na “Dalej” i wybrać opcję, która cię interesuje. Nie musisz usuwać konta całkowicie. Możesz usunąć tylko np.: powiadomienia mailingowe. Jednak nas interesuje usunięcie całego konta, więc wybieramy tę właśnie opcję z menu na samym dole. Następnie pojawi się ankieta, która zapyta się ciebie dlaczego chcesz usunąć profil (musisz podać powód). Potem musisz potwierdzić całkowite usunięcie konta. Na piątym etapie pojawi się informacja o kodzie dezaktywacyjnym konto, który zostanie wysłany na twoją skrzynkę pocztową w ciągu 10 minut. Kod dezaktywacyjny należy wprowadzić na stronie NaughtyAppetite po ponownym wciśnięciu na “usuń konto” i ponownym wprowadzeniu hasła. Gdy już wpiszesz kod musisz nacisnąć niebieski przycisk “Dalej”. Gotowe konto zostało usunięte. Chociaż trwa to zbyt długo.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytanie do administratorów portalu randkowego NaughtyAppetite to bezproblemowo możesz się z nimi skontaktować. Na NaughtyAppetite kontakt z administratorami strony jest bardzo szybki i wygodny. Wystarczy wcisnąć na zdjęcie w górnym prawym rogu i z rozwijanego menu wybrać “Uzyskaj pomoc”. Otworzy się formularz pomocy. Wybierasz sekcję, temat, o który chcesz zapytać i podajesz pytanie. Na końcu naciskasz na “WYŚLIJ”. Odpowiedź dostaniesz bardzo szybko.

NaughtyAppetite.com – opinie o portalu randkowym

Portal randkowy NaughtyAppetite jest bardzo ciekawą i prostą w obsłudze stroną do poznawania nowych, interesujących nas osób. Jednak jak każde strony randkowe i ten posiada swoje wady. Na szczęście tylko dwie. Pierwszą są pakiety. Mimo, że są one przystępne cenowo to jednak, możliwość używania czatu powinna być od ręki, bez potrzeby wydawania pieniędzy. Drugim minusem jest zbyt długi proces usuwania konta z serwisu. Na innych portalach trwa to o wiele krócej, a tu ma się odczucie jakby, strona przymusowo chciała zostawić nasze konto. Jednak ogólne wrażenia z użytkowania strony są jak najbardziej na plus. Wygląd oraz obsługa są bardzo przyjazne dla użytkownika. Portal NaughtyAppetite Polska jest bardzo polecaną platformą tego typu.

5
5,0 rating