OneNightFriend.com – Co to jest?

Od niedawna dla Polskich użytkowników dostępny jest potral OneNightFriend.com Jest to prawdziwa rewolucja w niezobowiązującym randkowaniu. Jest prosto, przyjemnie i baaaaardzo gorąco. Poznawanie ciekawych i atrakcyjnych ludzi bez żadnych zobowiązań i deklaracji jeszcze nigdy nie było tak ekscytujące! Obsługa portalu jest intuicyjna, dodatkowo dla nowych użytkowników przewidziano asystenta który pomoże przy stawianiu pierwszych kroków w portalu. To co, uśmiech na twarz i zaczynamy! W krajach gdzie portal randkowy OneNightFriend pojawił się wcześniej, miał on fenomenalne opinie użytkowników. Zasłużenie!

OneNightFriend.com – Rejestracja

Rejestracja na portalu OneNightFriend to kilka minut. Po otwarciu strony w przeglądarce klikamy na “jestem tu nowy” i uzupełniamy dosłownie kilka podstawowych informacji, tzn. kogo szukasz, jakiej jesteś płci, wiek i kod pocztowy z miejscowością. następnie jeszcze tylko mail weryfikacyjny i możemy zaczynać swoją przygodę!

OneNightFriend.com – Logowanie

Logowanie jest jeszcze prostsze, wystarczy podać login i ustalone wcześniej hasło. Warto tutaj wspomnieć że istnieje również OneNightFriend wersja mobilna. To uproszczona i czytelna wersja idealna dla smartfonów. Swojego asystenta randkowania możesz mieć już zawsze przy sobie. Ostrzegamy! Nie zdołasz ukryć rumieńca!

Jak zacząć rozmowę na – OneNightFriend.com

Najlepiej od razu! W OneNightFriend masz dwie opcje. Warto zacząć od czatu ogólnego, żeby zorientować “co w menu”:). Kiedy już ktoś wpadnie Ci w oko najlepiej skorzystać z opcji czatu prywatnego. Powiedz komplement, coś zabawnego, słodki żart. Takie maile nigdy nie pozostają bez odpowiedzi! Szukaj osób z fajnym poczuciem humoru i takich których zdjęcia Ci się spodobają. Bądź aktywny i pozwól innym cię zauważyć! Dla nieśmiałych portal przygotował coś zupełnie nowego tak zwany “Figlarny tekścik”

Aby wysłać Figlarny tekścik, najpierw przejdź do strony wyszukiwania i wybierz jeden z gotowych tekstów umieszczonych w odpowiednim bloku Figlarnych tekścików. Naciśnij ikonę odświeżania, aby oglądać więcej wariantów. I wybierz to co najbardziej Ci się podoba. Proste, prawda?

Po wybraniu Figlarnego tekściku naciśnij ‘Wyślij teraz’, aby doręczyć swoją wiadomość. Pamiętaj, że aby móc przesłać Figlarny tekścik, musisz najpierw umieścić zdjęcie (awatar) na swoim profilu. Nie ma czasu do stracenia. Twoja randka już czeka.

każde logowanie na portalu randkowym OneNightFrriend to szansa na poznanie ciekawych osób które szukają dobrej zabawy, tak jak Ty. Najważniejszą zasadą to zawsze być sobą i otworzyć się na nowe. To takie proste.

Strona ‘Aktywność’ rejestruje wszystkie działania na Twoim koncie; możesz zatem zobaczyć, czyje profile oglądałeś, a kto oglądał Twój. To świetna podstawa do stwierdzenia kto może byc Tobą zainteresowany i zainicjowania czatu!

OneNightFriend.com – Opłaty i Cennik

Założenie konta podstawowego jest bezpłatne. Mając takie konto możemy wysyłać do 5 różnych wiadomości prywatnych do 5 różnych osób, korzystać z czatów publicznych, wyszukiwać osoby i w ograniczonym stopniu przeglądać ich profile. Dla subskrybentów, czyli posiadaczy kont premium portal rankowy OneNightFriend przygotował zatrzęsienie bardzo ciekawych opcji. Jako posiadacz konta premium mozesz oglądać zdjęcia innych użytkowników w pełnych rozmiarach i będziesz miał dostęp do ich pełnych profili. Co jeszcze? Przede wszystkim będziesz mógł czatować bez ograniczeń! Brzmi słodko. Na OneNightFriend opłaty są obiektywnie niewielkie. Miesięczna automatycznie przedłużana na kolejny miesiąc subskrypcja to koszt tylko około 31,90 za miesiąc maksymalnie, w zależności od tego czego potrzebujesz. Są również dostępne tańsze opcje. Co ciekawe, płatność na wyciągu z karty kredytowej będzie oznaczona przypadkowym ciągiem znaków. Pełna dyskrecja i dbałość o każdy szczegół, to niewątpliwie wielkie zalety portalu. Co ciekawe Administratorzy dają każdemu użytkownikowi możliwość skorzystania z trzydniowego okresu próbnego, podczas którego będziesz mógł cieszyć się wszystkimi zaletami konta premium, zupełnie za darmo!

Wszystkie Panie mogą odpisywać na wiadomości mężczyzn bez ograniczeń nie posiadając konta premium. To oznacza jeszcze więcej zabawy!

Jak usunąć konto – OneNightFriend.com

Użytkownik może usunąć konto po anulowaniu subskrypcji. Zrobisz to przez swoje konto na portalu lub przez swój bank. Konto możesz usunąć dopiero w następnym kroku. Jest to prostsze niż może się wydawać. Wchodzisz w ustawienia konta i klik usuń konto. Od tego czasu portal nie będzie niepokoił Cię żadnymi mailami. Jak to wygląda krok po kroku?

  1. Naciśnij swój awatar w górnym prawym rogu dowolnej strony.
  2. Wybierz ‘Moje ustawienia’ z rozwijanego menu.
  3. Naciśnij ‘Usuń konto’.
  4. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami, aby dokończyć procedurę.

Usunięcie konta oznacza, że wszystkie Twoje zdjęcia oraz informacje osobiste nie będą dłużej dostępne dla innych członków. Nie będziesz mógł korzystać z żadnych kontaktów znalezionych w witrynie ani wracać do archiwalnych rozmów, Pamiętaj, że utracisz wszystkie korzyści, jeśli zdecydujesz się usunąć konto. Jeśli postanowisz wrócić do portalu, całe konto będziesz konfigurować od nowa.

OneNightFriend.com – opinie o portalu randkowym

Dla Portalu OneNightFriend opinie użytkowników są zaskakująco łaskawe. Bardzo łatwo jest się poruszać po intuicyjnym interfejsie, portal ma bardzo wielu użytkowników a poza tym w OneNightFriend cennik mocno pozytywnie się wyróżnia na tle innych portali. To wszystko sprawia że jest to w pełni przyjazny użytkownikowi portal randkowy. Z uwagi na fenomenalny pomysł znajdziemy w jego zasobach bardzo wielu fajnych i ciekawych osób. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zacząć flirt już dziś i cieszyć się tym co portal OneNightFriend ma najlepszego- randkami!

Aby cieszyć się popularnością staraj się jak najczęściej uaktualniać swój profil. Dodawaj nowe zdjęcia, aktualizuj statusy, korzystaj z czatów. Dzięki posiadaniu kota premium zawsze będziesz znajdował się wysoko w wynikach wyszukiwania a to oznacza jeszcze więcej interesujących znajomości!

Twoje dane, podobnie jak dane płatności są w OneNightFriend szyfrowane i bezpieczne. Jeśli tylko będziesz zachowywał podstawową ostrożność, tzn nie zapisuj haseł na koputerach współdzielonych i nikomu ich nie podawaj, to możesz być pewny że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Główną wadą innych portali randkowych jest wysoka cena konta premium. OneNightFriend bije tutaj konkurencję na głowe. Oprócz tego żadnych wad nie stwierdzono.

OneNightFriend – kontakt z portalem.

W razie jakichkolwiek kłopotów z płatnością lub kontem zawsze możesz skontaktować się z administratorami strony, poprzez formularz kontktowy, dostępny po kliknięciu w zakładkę “kontakt”. Dla niecierpliwych dostępny jest numer telefonu dla użytkowników: 1-800-489-6091.

Co ciekawe po zadzwonieniu na numer administracji, otrzymujemy tzw “profil zweryfikowany”. Jest to wskazówka dla innych użytkowników, że twój profil jest wiarygodny co daje Ci szanse na większe zainteresowanie.

Tak na prawdę nie dowiesz się już niczego więcej póki sam nie spróbujesz. Nic nie tracisz i nie ryzykujesz a trzydniowy okres próbny daje ci szansę na poznanie wszystkich opcji portalu. Ostrzegamy, będzie Ci bardzo trudno oderwać się od ekranu:). Woody Allen powiedział “Odpowiedzią na wszystko jest miłość, ale w oczekiwaniu na odpowiedź seks stawia nowe pytania”. Portal randkowy OneNightFriend nie narzuca Ci co jest dla Ciebie najlepsze. Z definicji nie jest to miejsce do szukania zobowiązujących znajomości, ale… nigdy nie wiesz co może Cie spotkać. Aby zacząć korzystać z jego gorrrrrących zasobów potrzeba kilku minut wolnego czasu i otwartości na nowe znajomości. Do tego szczypta humoru, kilka szczypt dystansu i staną przed Tobą zupełnie nowe opcje. Nie ma statystyk mówiących jak wiele znajomości kończy się gorącą randką w realu. To Ty możesz tworzyć statystyki i świetnie się bawić. Jesteś już podekscytowany? Zdecydowanie powinieneś bo Twój OneNightFriend już czeka.

5
5,0 rating