W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy jesteśmy zabiegani. Praca, obowiązki domowe, chęć rozwoju — to wszystko sprawia, że coraz trudniej spotkać nam miłość swojego życia. Nie zawsze mamy też czas na to, aby w weekend wyjść do klubu, gdzie o poznanie kogoś nietrudno. Kolejny problem często stanowi fakt, że wiele osób w naszym wieku ma już swoje rodziny i nie każdy ma ochotę na sobotnie harce. Jak zatem znaleźć swoją drugą połówkę? Osobę, z którą będziemy mogli spędzać wolny czas i przy której poczujemy się lepiej? Odpowiedź jest prosta! Zacznij szukać w internecie. W tym celu powstał portal QuickFlirt, z którego możecie korzystać bez ograniczeń. Jak działa? W jaki sposób zacząć rozmowę? Odpowiedzi na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Quickflirt.com – Co to jest?

W tym przypadku nazwa QuickFlirt.com adekwatna jest do tego, co oznacza. Na tym portalu single bez problemu łączą się ze sobą i rozmawiają. Istotne jest również to, że QuickFlirt jest jednym z czołowych portali, który zrzesza ludzi ze światowej grupy Together Networks. Społeczność ta obecnie posiada ponad 20 marek i dostępna jest w aż 30 krajach.

Jeżeli zamiast związku chcecie tylko poflirtować, żaden problem! Platforma została doskonale do tego przygotowana. QuickFlirt każdego miesiąca łączy tysiące aktywnych użytkowników, aby dać im szansę na rozmowę i odnalezienie idealnego partnera! Wystarczy tak naprawdę jedno kliknięcie, aby stworzyć gorącą atmosferę. .

Quickflirt.com – Rejestracja

Jeżeli już wiesz, jak działa portal, czas się zarejestrować! Założenie konta na QuickFlirt jest intuicyjne i co najważniejsze bezpłatne. Podczas rejestracji wystarczy podać kilka podstawowych informacji, takich jak na przykład: adres e-mail, czy login. Dobrze jest również napisać, czego dokładnie szukasz na portalu oraz dodać swoje uwodzicielskie zdjęcie. To z pewnością pozwoli na szybsze nawiązanie kontaktu z drugą osobą.

Pięciogwiazdkowy profil pozwala na przedstawienie kont innych użytkowników z Twojej okolicy, co jest niewątpliwe przydatne, jeżeli zamiast pisać godzinami wiadomości, wolisz od razu się spotkać i porozmawiać na żywo.

Quickflirt.com – Logowanie

Po założeniu konta możesz swobodnie się zalogować. Bez względu na to, czy korzystasz z laptopa, czy telefonu komórkowego, portal dostosowany jest do Twoich potrzeb, co jest niewątpliwą zaletą, gdyż smartfony mamy zawsze pod ręką.

Jak zacząć rozmowę na – Quickflirt.com

Dla wielu osób często najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. W tym celu portal randkowy QuickFlirt postanowił zadbać o swoich użytkowników i ułatwić im nieco tę sprawę. Przy przełamywaniu lodów świetnie sprawdzą się gry, które na Ciebie czekają.

Jedną z najpopularniejszych jest oczywiście “Hot or not” („Gorący czy nie”). Na czym polega ta zabawa? Gdy do niej dołączysz, zobaczysz zaskakującą karuzelę fotografii, które możesz zaakceptować lub odrzucić w zależności od tego, czy zdjęcie Ci wpadło w oko, czy też nie (dlatego pamiętaj o tym, aby zadbać o jakość Twojej profilowej fotografii). Każde zdjęcie, które się pokazują, zostały wcześniej specjalnie wyselekcjonowane, za sprawą algorytmów „Qucik Flirt” („Szybki Flirt”), który specjalnie dla Ciebie, wybiera potencjalnych partnerów. Zatem dzięki zabawie zyskujesz pewność, że pokażą Ci się zdjęcia osób, najbardziej dopasowanych do Twoich oczekiwań!

Jeżeli wolisz tradycyjną formę nawiązywania znajomości na portalach randkowych, wówczas śmiało możesz zacząć od czatu. Co napisać w pierwszych wiadomościach? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jednak istnieje szereg sprawdzonych tematów lub sposobów na to, aby pierwsze wrażenia wywarło pozytywny wpływ na naszym rozmówcy. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek.

  • Wskazówki dla Pań – Często kobietom ciężko się przełamać, aby zrobić pierwszy krok. Na QuickFlirt Polska nie musisz się o to martwić, ponieważ każdy użytkownik jest na to przygotowany i z pewnością czeka na Twój znak. Zacznij rozmowę od krótkich informacji na swój temat. Możesz napisać czego, szukasz na portalu oraz co zwróciło Twoją uwagę na profilu tego właśnie użytkownika. Staraj się nie zadawać pytań zamkniętych, ponieważ one nie sprzyjają podtrzymaniu rozmowy.
  • Wskazówki dla Panów – Mężczyzną o wiele łatwiej jest zacząć często tego typu rozmowy. Poza tym od zarania dziejów utarty jest stereotyp, że to facet powinien zrobić pierwszy krok. Nie czekaj, aż uprzedzi Cię ktoś inny i postaw na humor. Nie musisz wcale zacząć od tradycyjnego przywitania. Mężczyzna z poczuciem humoru z pewnością skradnie serce każdej kobiety.

Quickflirt.com – Opłaty i Cennik

QuickFlirt cena – to z pewnością pierwsze pytanie, które przychodzi na myśl osobom, które chcą założyć swój profil na tym portalu. Zacznijmy od najważniejszej kwestii, mianowicie rejestracji, która jest całkowicie bezpłatna. Jedyny koszt, który ponosisz, dotyczy subskrypcji, której cenny przedstawiamy poniżej.

  • QuickFlirt cennik

3 dni – 4.20 zł

1 miesiąc – 31.40 zł

3 miesiące – 20.29 zł/m-c

6 miesięcy – 11.99 zł/m-c

Zatem, jak sami z pewnością zauważyliście o wiele bardziej się opłaca, skorzystać z subskrypcji na kilka miesięcy, niż co miesiąc ją przedłużać.

Jak usunąć konto – Quickflirt.com

Bardzo często osoby, które odnalazły już swoją połówkę, szukają informacji na temat tego, jak usunąć konto na QuickFlirt. Serwis w żaden sposób tego nie utrudnia, a cały proces jest jeszcze szybszy niż sama rejestracja. Poniżej opisaliśmy instrukcję w dwóch prostych krokach.

Krok 1 – ustawienia

Na swoim profilu znajdź zakładkę/funkcję ustawienie.

Krok 2 – usunięcie

Po kliknięciu w ustawienia, pokażą Ci się kilka opcji. Twoim zadaniem jest kliknięcie na napis “usuń konto”. Następnie portal usunie wszelkie Twoje personalne informacje wraz ze zdjęciem. Zostaniesz również poproszony o ponowne wpisanie hasła, aby potwierdzić swoją decyzję.

Normalnym działaniem jest również to, że portal poprosi Cię o napisanie powodu, dla którego nie chcesz już korzystać z usług serwisu. Jest to rutynowa czynność, która często pozwala poprawić pracę danych serwisów. Pamiętaj jednak o tym, że jeżeli trwale usuniesz konto, nie będziesz mógł już kontaktować się z osobami, które poznałeś.

QuickFlirt — kontakt

Powyżej opisaliśmy najważniejsze funkcje portalu. Oczywiście istnieje jeszcze wiele opcji dodatkowych, które warto poznać. Jeżeli jednak macie, jakiekolwiek dodatkowe pytania, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z serwisem.

Z Działem Obsługi Klienta możesz skontaktować się na dwa sposoby:

Ważne jest to, że wsparcie serwisu dostępne jest 24/7, więc nie musisz długo czekać na reakcję, czy odpowiedź.

Quickflirt.com – opinie o portalu randkowym

W internecie możemy znaleźć wiele opinii na temat portalu. Dużo z nich pojawia się na forach innych portali randkowych. Wśród nich możemy przeczytać między innymi takie wypowiedzi:

“Na portal trafiłam przypadkiem i po miesiącu poznałam Marka, który za miesiąc będzie moim mężem! Polecam każdym singlom, którzy nie mogą znaleźć miłości.”- Kasia

“Jestem nieśmiałym facetem, który ma problem podczas pierwszego kontaktu z kobietami. QuickFlirt poleciła mi moja przyjaciółka, za co jestem naprawdę wdzięczny. Co prawda, nie znalazłem jeszcze miłości, ale jestem na dobrej drodze i do tego miło spędzam czas.” – Tomasz

Takich opinii jest naprawdę wiele, więc sami z pewnością zauważyliście, że to świetne miejsce do tego, aby odnaleźć miłość i miło spędzić czas. Wśród często wskazywanych plusów portalu należy jeszcze wskazać:

  • 1 milion aktywnych użytkowników (globalnie),
  • dostęp do bloga i forum,
  • możliwość kontaktu z singlami z okolicy,
  • randki międzynarodowe.

Wśród minusów z pewnością można wyróżnić problem, który dotyka wiele portali, czyli dużą ilość kont bez zdjęć.

Mamy nadzieję, że zabawa na portalu QuickFlirt zapewni Wam wiele ciekawych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a tym którzy, szukają miłości, pozwoli, znaleźć swoją drugą połówkę. W przypadku problemów z logowaniem zachęcamy do kontaktu z serwisem. Pamiętacie, że na każdego z nas czeka gdzieś, ta druga osoba, ten serwis z pewnością pomoże Wam ją odnaleźć. 

5
5,0 rating