W dobie internetu coraz częściej to właśnie w nim nawiązujemy relacje. Tyczy się to przyjaźni, miłości czy po prosu seksu. Dzięki wielu, nowo powstałym,  możemy mówić o powszechnej globalizacji, szeroko pojętych, stosunków międzyludzkich. Korzystając z nich ludzie z różnych zakątków Polski i świata mogą się poznać.  Portale internetowe dają szeroką dowolność tego, jak będą wyglądały nasze relacje z poznanymi na nich osobami. Możemy naprawdę być sobą i znaleźć w sieci to, co w pełni zaspokoi nasze oczekiwania oraz pozwoli nam spełnić fantazje innych. Dzięki temu zyskamy zadowolenie i spełnienie.

Co to jest – SexKontakty.com

Jest to portal, który umożliwia swoim użytkownikom znalezienie partnera na niezobowiązujący seks już w kilkadziesiąt minut po zalogowaniu się na portalu. Kwestie tego, na jakich zasadach, warunkach oraz wartościach, będzie opierała się powstałą znajomość leży już w Twoich rękach. Zależy od Waszych wspólnych preferencji, dotychczasowych przeżyć oraz oczekiwań względem ewentualnej przeszłości. Portal SexKontakty.com oferuje swoim użytkownikom całkowicie bezpłatną rejestrację, całkowitą anonimowość. Możliwe są też realne spotkania, z wybranymi przez nas osobami oraz wyszukiwania osób, znajdujących się w naszej okolicy. Korzystając z portalu możemy także wymieniać wiadomości, z wybranymi przez nas użytkownikami. To pozwoli nam na bliższe poznanie osób, które znajdują się po drugiej stronie ekranu. Obecnie z portalu SexKontakty.com korzysta ponad 250 tysięcy użytkowników. W tym 57% mężczyzn i 43% kobiet. Te liczby robią wrażenie, ponieważ tak duże grono użytkowników zdecydowanie zwiększa szanse na poznanie partnera, który będzie spełnieniem naszych fantazji, zarówno pod względem wizualnym, jak i erotycznym. Dodatkowo do portalu codziennie dołącza około 1000 użytkowników. Natomiast profil każdej kobiety, rejestrującej się na nim, jest weryfikowany. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że zamiast realnej osoby po drugiej stronie spotkasz bota lub kogoś, kto się podszywa pod daną osobę. Użytkownicy portalu nie muszą także obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Wszelkie dane, które są przez nich udostępniane są chronione przez protokół SSL.

Portal randkowy – SexKontakty.com – Rejestracja

Rejestracja na portalu jest zupełnie darmowa. W pierwszej kolejności wskazujemy swoją płeć, następnie płeć osoby, której poszukujemy. Następnie podajemy swój email, na który zostanie do nas przesłana wiadomość aktywacyjna. Warto zajrzeć do zakładki spam, jeśli wiadomość by nie doszła, ewentualnie ponowić wysłanie. Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniemy przeniesieni na stronę SexKontakty.com , gdzie dokończymy proces rejestracji. Podamy swoje dane osobowe, takie jak data urodzenia, płeć, płeć, której poszukujemy oraz województwo i miasto, w którym mieszkamy. Możemy także zamieścić krótki opis swojej osoby. Będzie on miał na celu zachęcenie innych użytkowników portalu do bliższego zapoznania się. Następnie uzupełnimy informacje odnośnie naszego stanu matrymonialnego, orientacji seksualnej, wzrostu, wagi, sylwetki oraz koloru włosów oraz oczu. Kolejnym krokiem jest dodanie swojego zdjęcia, które będzie widoczne dla innych użytkowników portalu SexKontakty.com . Należy pamiętać, aby miało ono rozdzielczość 500x500 mgpx. Następnie ustalamy naszą nazwę użytkownika oraz hasło, za pomocą którego będziemy logować się do serwisu. Następnie kobiety proszone są także o weryfikację swoje konta. Polega ona na dodaniu swojego zdjęcia wraz z kartką, na której znajduje się nasza nazwa użytkownika. Z reguły taka weryfikacja nie trwa długo i powinna zamknąć się w granicach około 5 minut.

Portal randkowy – SexKontakty.com – Logowanie

Zalogowanie się na portalu randkowym jest bardzo proste. Aby tego dokonać należy wejść na stronę SexKontakty.com, a następnie kliknąć zakładkę logowania. Aby się zalogować będą potrzebne następujące dane: nasza nazwa użytkownika oraz ustalone wcześniej hasło. W razie, gdybyśmy zapomnieli którejś ze wskazanych danych należy kliknąć zakładkę, że nie pamiętamy hasła. Następnie podać swój adres email. Na niego zostanie wysłana wiadomość, dzięki której będziemy mogli zalogować się na swój profil.

Jak zacząć rozmowę na – SexKontakty.com

Rozmowę powinieneś zacząć tak, aby odzwierciedlała ona poniekąd to, czego oczekujesz od drugiej osoby. Nie warto jednak być zbyt nachalnym. Kobiety często wolą, kiedy na początku będzie nieco delikatniejszy, może nawet romantyczny. Świetnie sprawdzi się następujący model rozmowy: – Witaj, Piękna. Zaintrygowało mnie Twoje spojrzenie i chciałbym głębiej zajrzeć w Twoje oczy. Jesteś zainteresowana znajomością? Gwarantuję niezapomniane przeżycia i świetną zabawę. Natomiast z perspektywy kobiety świetnie sprawdzą się wszelkie motywy rozmowy, które będą opierały się na otwartości na nowe doznania. Sprawdzi się spróbowania czegoś nowego i doznania nowych rzeczy z zupełnie nowym partnerem. – Cześć, Przystojniaku. Wydaje mi się, jak bym już kiedyś Cię widziała, ale nie jestem pewna czy było to na żywo, czy tylko w moich erotycznych fantazjach 😉 Jeśli szukasz kogoś, z kim będziesz mógł się pobawić, jak z nikim innym, o czekam… Pamiętajmy także o tym, że warto zadbać o to, aby nasze zdjęcie profilowe było jak najbardziej atrakcyjne dla drugiej strony. Dzięki temu większa część ewentualnych partnerów będzie chciała nawiązać z nami kontakt. 

Portal randkowy – SexKontakty.com – Opłaty i Cennik

Niektóre funkcje, zwane jako VIP na portalu są odpłatne.  możemy je zakupić poprzez wykupienie pakietu za odpowiednią opłatą. Możemy ją uiścić za pomocą karty kredytowej, tradycyjnego przelewu bankowego lub za pomocą wiadomości SMS. Jeśli zdecydujemy się na wersję z płatnością za pomocą karty kredytowej, to jej koszty będą wynosiły 39,90 zł za miesiąc, 104,70 zł za 3 miesiące, 179,40 zł za pół roku lub 299,88 zł za rok. Jeśli wybierzemy opcję z tradycyjnym przelewem bankowym, to opłata będzie wynosiła 180 zł za 6 miesięcy bądź 300 złotych za rok. Natomiast za pomocą SMS możemy dokonać opłaty miesięcznej, której wysokość będzie wynosiła 39,90 zł za każdy miesiąc użytkowania. 

Jak usunąć konto – SexKontakty.com

Aby dokonać dezaktywacji swojego konta należy wysłać emaila do pomocy technicznej serwisu. Jedynie administrator portalu może dokonać usunięcia naszego profilu. 

SexKontakty.com – opinie o portalu randkowym

Użytkownicy portalu zwracają uwagę na to, że dzięki niemu znaleźli partnerów, którzy całkowicie odpowiadają ich preferencjom. Dzięki temu nie muszą obawiać się, że ktoś po kilku seks-randkach będzie oczekiwał, że spędzą z nim resztę życia. Obie strony relacji mają jasno określone czego oczekuję i to, że relacja opiera się głównie na zaspokajaniu swoich przyjemności. Ania z portalu SexKontakty.com mówi, że kiedy rozstała się z chłopakiem nie miała już ochoty na kolejny związek. Chciała odpocząć, ale brakowało jej faceta w łóżku. Na portalu znalazła takiego, który zaspokaja jej wszelkie potrzeby i jednocześnie nie oczekuje zaangażowania i okazywania sobie uczuć, na które ona nie ma obecnie ochoty. Piotr mówi także o tym, że niekiedy zdarzają się dziewczyny, które obiecują seks, a następnie wystawiają facetów. Są one jednak one rzadkością. Jemu samemu już po około tygodniu udało się znaleźć dziewczyna, która była nieziemsko piękna, a przy tym napalona i nastawiona tylko na wzajemne spełnianie swoich fantazji. Główną zaletą, wskazywaną przez użytkowników jest to, że portal zrzesza głównie tych, którzy chcą się bawić. Nie musimy więc zwracać uwagi na to, co mówimy. Obawa, że ktoś stworzy wizję naszego wspólnego życia, a nam zależy tylko na seksie jest zbędna. Kamil z Warszawy jasno mówi o tym, że nie chce się angażować. Na portalach randkowych, z których wcześniej korzystał, często pojawiały się kobiety, które poza seksem oczekiwały wkrótce pierścionka na palcu i domu z ogródkiem. Na portalu SexKontakty.com takie kobiety spotyka się raczej rzadko. Na ogół znajdują się tam prawdziwe pasjonatki seksu, które chcą się pobawić. Niekoniecznie grzecznie, ale na pewno bez zobowiązań.
5
5,0 rating