W dobie rosnącej popularności serwisów randkowych w sieci możemy spotkać się z ich coraz bogatszą ofertą. Portale proponują  szeroki zakresem usług, z których możemy skorzystać, będąc ich użytkownikami. Na tego rodzaju portalach jedni szukają przygodnego skoku w bok, inni miłości. Jedno jest pewne – bez względu na to, czego chcą, w większości, za pomocą tych portali, udaje im się to odnaleźć.

SexPrzygody.com – Co to jest?

To portal, oferujący swoim użytkownikom możliwość umówienia się z wybraną przez siebie osobą  na takie relacje jak niezobowiązujący skok w bok. Możliwa jest też pełna emocji i podniecenia kamerka internetowa, wymiana rozkosznych zdjęć. Możliwa jest także kusząca erotyka na telefon czy też standardowy związek. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od tego, czego faktycznie szukamy w sieci i jakie są nasze oczekiwania względem poszukiwanego rozmówcy. Na podstawie jego zdjęć oraz przedstawionych przez niego informacji odnośnie jego osoby będziemy mogli zdecydować czy jest to ktoś, kto może spełnić nasze fantazję. Zaspokoić nas i jednocześnie samemu  odczuwać rozkosz. Dzięki rozbudowanej zakładce, jaką są zainteresowania, możemy w jasny i klarowny sposób określić, co nas interesuje. Jednocześnie, co nie jest dobrze widziane w naszych oczach. Dzięki temu grono osób, z którymi możemy wiązać swoją życie erotyczne bądź uczuciowe automatycznie zawęzi się do określonego kręgu.

SexPrzygody.com – Rejestracja

Rejestracja na portalu sexprzygoda.com jest prosta i opiera się na kilku krokach. W pierwszej kolejności zaznaczamy swoją płeć, następnie podajemy swoją datę urodzenia oraz email. Po wykonaniu tych czynności, na podany przez nas adres poczty internetowej, zostanie wysłana wiadomość. Należy ją otworzyć i kliknąć w zakładkę ‘zaloguj się’. Automatycznie zostaniemy ponownie przekierowani na stronę internetową portalu sexprzygoda.com, gdzie będziemy mogli dokonać całkowitej rejestracji. W pierwszej kolejności będziemy mogli określi swoje zainteresowania: preferencje, fetysze, to czego lub kogo szukamy na tym portalu, jakiego rodzaju relacja nas interesuje (tylko jeden partner, trójkąt oraz jego ewentualny układ – dwie kobiety, jeden mężczyzna i odwrotnie). Wkażemy także docelowe miejsce spotkania, które będzie dla nas najdogodniejsze.

Następnym krokiem podczas rejestracji na portalu randkowym sexprzygoda.com będzie określenie naszego wyglądu: figury, wagi, wzrostu, koloru oczu, włosów oraz ich długości. W kolejnym etapie będziemy mogli napisać kilka słów o sobie, które będą miały na celu zainteresowanie ewentualnych partnerów naszą osobą. Zaznaczamy na tym etapie także nasz obecny status związku. Następnie generujemy wiadomość, jaką będą od nas otrzymywali mężczyźni, odpowiadający naszym preferencjom. Dodajemy też zdjęcia, którymi chcemy zachęcić do bliższego poznania się. Ustawiamy nazwę swojego użytkownika oraz lokalizację wokół której algorytm ma dopasować do nas ewentualnych partnerów. I to wszystko – teraz możesz już cieszyć się poszukiwaniami partnera.

SexPrzygody.com – Logowanie

Logowanie na portalu randkowym sexprzygoda.com odbywa się automatycznie poprzez kliknięcie zakładki login na stronie internetowej sexprzygoda.com. Nie wymaga to wpisywania żadnych skomplikowanych haseł . Automatycznie po kliknięciu wskazanej zakładki zostaniemy przeniesieni do założonego przez nas konta. Na nim  będziemy mogli rozmawiać z innymi użytkownikami, czatować oraz umawiać się na spotkania w realnych miejscach.

Jak zacząć rozmowę na – SexPrzygody.com

Zastanawiając się na tym, jak powinna wyglądać ta rozmowa odpowiedz sobie głównie na pytanie, czego oczekujesz po takiej rozmowie. Jeśli zależy Ci na seksualnej przygodzie, to dobrze sprawdzi się taki rodzaj rozmowy, wychodzącej od kobiety:

-Hej, jest (Twoje imię) i mam ochotę pokazać Ci więcej siebie. Jesteś zainteresowany znajomością? Nie pożałujesz.

Natomiast, gdy jesteś mężczyzną możesz spróbować tego rodzaju modelu:

-Cześć, patrząc na Twoje zdjęcia myślę, że chciałbyś dogłębnie Cię poznać 😉

Warto używać także emotikonek, które podkreślą Twój emocjonalny charakter i nadadzą rozmowie nieco więcej luzu. Jeśli zależy Ci na poznaniu kogoś, z kim chciałbyś stworzyć relację opierającą się nie tylko na seksie, ale także wzajemnym wsparciu, zaufaniu i rozmowie, niezależnie od płci, warto zacząć nieco mniej bezpośrednio:

-Hej, zainteresował mnie Twój profil 😉 Wydaje mi się, że mamy sporo wspólnego i myślę, że moglibyśmy świetnie spędzić razem czas. Jeśli jesteś zainteresowany/a odezwij się do mnie, może jestem właśnie tym, kogo tutaj szukasz?

Tego rodzaju rozmowa będzie nienachalna, a jednocześnie lekko zachęcająca do bliższego zapoznania się dla drugiej strony.

SexPrzygody.com – Opłaty i Cennik

Korzystając portalu sexprzygoda.com możemy nie wnosić żadnych opłat. Wówczas możemy korzystać z następujących usług: stworzenie własnego profilu, dodawanie zdjęć, wyszukiwanie innych użytkowników, otrzymywanie wiadomości oraz powiadomień przez email. Jeśli natomiast zdecydujemy się na zostanie Użytkownikiem Premium do pakietu tych usług dołączą następujące możliwości: możliwość czytania oraz wysyłania wszystkich wiadomości, przeglądania profili, które odwiedziły naszą stronę, przeglądanie zdjęć innych osób oraz lepsze pozycjonowanie podczas wyszukiwania, dzięki temu nasz profil jest bardziej widoczny dla innych użytkowników, przez co mamy większe szanse na szybkie znalezienie odpowiedniego dla nas partnera. Pakiet Premium możemy wykupić za 49 złotych za miesiąc. Jeśli zdecydujemy się tylko na jeden miesiąc, za 39 złotych. Jeśli zdecydujemy się na 3 miesiące lub za 35 złotych, jeśli zdecydujemy się na półroczny pakiet. Opcja Premium gwarantuje swoim użytkownikom prawdziwe, intymne spotkania, które przełożą się na niezapomniane wrażenia. Możliwy jest także zwrot pieniędzy, w razie gdyby nie doszło do spotkania, brak ryzyka oraz wiarygodność i rzetelność osób, z którymi dojdzie do spotkania. Z pakietu Premium możemy zrezygnować, gdyby nie spełniał naszych oczekiwać. Wówczas okres wypowiedzenia trwa 14 dni.

Jak usunąć konto – SexPrzygody.com

Usunięcie swojego profilu z portalusexprzygoda.com jest czynnością szybką, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami oraz utrudnieniami. Aby dokonać dezaktywacji konta należy przejść do zakładki Dział Obsługi Klienta i tam kliknąć zakładkę Jak usunąć swój profil. Po kliknięciu w nią zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie będzie napisane, że aby usunąć profil należy kliknąć tutaj. Wówczas klikamy we wskazany link i dokonujemy dezaktywacji konta. Nasze dane zostaną w ciągu 48 godzin zablokowane na profilu sexprzygoda.com. Natomiast ich całkowite usunięcie nastąpi z chwilą upłynięcia okresu przechowywanie. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujemy się dezaktywować nasze konto, to utracimy wszystkie wiadomości, które wysyłaliśmy oraz otrzymaliśmy, a także stracimy listę randek oraz znajomych i odwiedzających nasz profil. Warto więc przemyśleć decyzję odnośnie usunięcia konta.

SexPrzygody.com – opinie o portalu randkowym

Użytkownicy tego portalu randkowego cenią sobie przede wszystkim możliwość rozbudowania opisu swojego profilu oraz profilu ewentualnych partnerów. Zzauważają, że dzięki temu mogą z łatwością, już na pierwszy rzut oka, zdecydować czy dany partner odpowiada ich preferencjom czy też nie. Dzięki temu mogą liczyć na prostą komunikację. Wielu z nich zauważa, że spotkanie się realnie lub prowadzenie znajomości online było możliwe dzięki temu, że od początku obie strony wiedziały, czego oczekują. Użytkownicy cieszą się także tym, że portal gwarantuje im wiarygodność osób, które przebywają na portalu. Dotychczas nie zdarzyło się, aby ktokolwiek został oszukany przez któregoś z użytkowników portalu. Jedna z uczestniczek, Basia, zauważa, że gdyby nie portal sexprzygoda.com, to nie poznałaby swojego męża Jana. Dzisiaj wspólnie oczekują na ich pierwsze dziecko. Natomiast Aleksandra podkreśla, że jej życie erotycznie nigdy dotychczas nie było tak owocne i ciekawe. To z kolei przekłada się na jej samopoczucie i zadowolenie ze świata.

5
5,0 rating