Seks jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego z nas – nieważne czy jest tym pierwszym czy już którymś z kolei. Każdy stosunek powinien być wyjątkowym i co najważniejsze przyjemnym doświadczeniem. Nie ukrywajmy jednak, ten pierwszy raz jest najistotniejszy i budzi najwięcej emocji. Szczególnie dużą uwagę, do tej kwestii, przykładają kobiety. Kiedy czują, że są już odpowiednio blisko tego “odpowiedniego momentu”, często snują różne wyobrażenia o idealnym i czułym stosunku. Jak więc powinien wyglądać seks z dziewicą, aby obie strony odniosły odpowiednią satysfakcję?

Dziewice – sex z zaskoczenia czy planowany?

Sex dziewic jest dla nich niezwykłym wydarzeniem, dlatego często długo czekają z decyzją o rozpoczęciu współżycia. Spontaniczny seks z dziewicą jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ im mniej dziewczyna będzie o tym myśleć – tym analogicznie będzie się mniej stresować i da ponieść się chwili. Nie we wszystkich przypadkach jest to niestety możliwe. Niektóre dziewczyny chcą, aby ich pierwszy stosunek był romantyczny i idealnie zaplanowany. W tym celu możesz zrobić kilka rzeczy:
  • Kup jej kwiatka – dziewczyny uwielbiają je dostawać, na pewno poczuje że jest dla Ciebie ważna, a sprawę waszego seksu traktujesz poważnie
  • Mów jej dużo komplementów – dziewice bywają nieśmiałe w kontaktach łóżkowych, nie zauważają jeszcze do końca swoich atutów i często odczuwają skrępowanie. Powtarzaj swojej dziewczynie, że jest piękna.
  • Zadbaj o atmosferę – możesz kupić kilka aromatycznych świec i rozpalić je w pokoju, w którym będziecie uprawiać seks. Zapachy z pewnością rozbudzą wasze zmysły. Włącz klimatyczną, romantyczną muzykę. W Internecie znajdziesz masę odpowiednich playlist. Zgaś światło w pokoju i zapewnij wam spokój i intymność.
  • Kup butelkę waszego ulubionego wina – kilka kropel alkoholu pozwoli się wam rozluźnić. Oczywiście nie można z nim przesadzić, ponieważ wtedy stosunek albo będzie niemożliwy, albo na drugi dzień będzie bardzo niezręcznie. Każda kobieta chce zapamiętać swój pierwszy raz.

Sex z dziewicą – od czego zacząć?

Sex – dziewice często boją się tego słowa, dlatego zanim jeszcze przystąpisz do działania, powinieneś upewnić się czy Twoja partnerka na pewno jest gotowa na sex i czy tego chce. Komfort psychiczny jest w tej sytuacji bardzo ważny. Pamiętaj o tym! Kiedy już jesteś przekonany o tym, że dziewczyna jest na to gotowa, zadbaj o to aby była rozluźniona i zrelaksowana. Warto w tej sytuacji wypić z partnerką lampkę ulubionego wina. Jeśli będzie zbyt zestresowana i zaciśnie mięśnie pochwy, stosunek będzie bolesny i nieprzyjemny. Sex z dziewicami powinien być szczególnie delikatny, aby budził dobre skojrzenia. Nie zaczynaj od samej penetracji. Dobra gra wstępna jest kluczem do udanego sexu. Całuj swoją dziewczynę po całym ciele, szczególnie skupiając się na okolicach szyi, piersi i wewnętrznej stronie ud. To tam znajdują się najbardziej czułe punkty kobiecego ciała. Podczas gry wstępnej dziewczyna odpowiednio się rozluźni. Przed penetracją możecie również uprawiać seks oralny. Zapewni to dobre nawilżenie obu narządów, co z kolei zmniejszy ryzyko bolesnych otarć. W tym celu możecie zastosować również lubrykanty. Przy etapie penetracji powinieneś zachować ostrożność. Swojego członka wkładaj do pochowy stopniowo i powoli. Porozumiewaj się ze swoją partnerką. Słuchaj tego co ma Ci do powiedzenia. Rób tylko to, na co Ci przyzwala. Bądź czuły i kochany. To ważne, żeby dziewczyna czuła, że ma w Tobie wsparcie. Pamiętaj o tym, że to ona jest teraz najważniejsza – kiedy powie, żebyś przerwał, zrób to. Po wszystkim przytul ją do siebie i mów, co do niej czujesz. Z pewnością będzie towarzyszyło jej wiele emocji, a w ten sposób sprawisz że seks będzie się jej dobrze kojarzył.

Dziewica – seks z zabezpieczeniem czy bez?

Przy każdym stosunku zabezpieczenie jest tak samo ważne. Nigdy nie warto ryzykować niechcianą ciążą oraz możliwością rozpowszechnienia chorób. Mitem jest to, że podczas pierwszego stosunku nie można zajść w ciążę. Szansa na ciążę jest taka sama jak przy piątym czy dziesiątym razie. Uprawiając seks z dziewicami również trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Przy pierwszym razie najlepiej sprawdzi się prezerwatywa – nie narazi ona dziewczyny na większy stres związany z wizytą u lekarza, a jednocześnie pokaże jej, że jesteś odpowiedzialny i pomyślałeś o zabezpieczeniu za was obojga.

Seks dziewicy – odpowiednia pozycja

Przy współżyciu z dziewczyną, która robi to poraz pierwszy ważne jest jak największe zminimalizowanie odczuwanego przez nią bólu. Najlepiej zrobić to wybierając odpowiednią pozycję. Najlepsza pozycją w tej sytuacji będzie pozycja na jeźdźca. Przy uprawianiu seksu w taki sposób dziewczyna sama jest w stanie kontrolować głębokość i szybkość penetracji zgodnie z własnymi odczuciami. Jednak nie wszystkie dziewice są tak odważne. Spora część z nich będzie uważała tę pozycję za krępującą. W końcu nawet bardziej doświadczone kobiety miewają z nią problemy. Innym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie najprostsza pozycja na misjonarza, z tą różnicą, że dziewicy należy podłożyć poduszkę pod pupę. Dziewczyna powinna mieć rozchylone i zgięte kolana. W ten sposób jej błona będzie napięta, a Ty będziesz miał do niej łatwy dostęp. Seks z dziewicą w tej pozycji nie powinien dostarczyć żadnych negatywnych doznań.

Seks z dziewicą – błona dziewicza i krwawienie

Obfite krwawienie podczas pierwszego razu jest mitem. Nie każda dziewczyna krwawi podczas tego zbliżenia. Paradoksalnie, większość kobiet przez budowę swojej błony dziewiczej, nie krwawi w ogóle. Lekkie krwawienie nie jest powodem do niepokoju. Jednak kiedy zaobserwujecie, że krwawienie jest ponadprzeciętnie obfite, to sygnał że coś jest nietak i powinniście przerwać stosunek, aby nie uszkodzić narządów wewnętrznych. Brak krwawienia nie oznacza, że błona nie została przerwana, a z kolei stosunek nie jest gwarancją jej przerwania. Jak już wspomnieliśmy w powyższym akapicie u większości kobiet nie dochodzi do krwawienia, ponieważ ich błona ma taką budowę. Niektóre kobiety posiadają bardzo elastyczną błonę, która może pozostać nienaruszona nawet po odbyciu kilku stosunków.

Bądź jej nauczycielem

Pamiętaj, że Twoja wybranka robi to wszystko pierwszy raz. Skoro wybrała do tego Ciebie to z pewnością bardzo Ci ufa. Jeśli jesteś bardziej doświadczony od niej –  nie bój się jej instruować. Mów jej co powinna robić lub w jaki sposób się zachować. Przejmij nad wszystkim inicjatywę. Ucz ją czerpania przyjemności ze stosunku. Ośmielaj ją i sprawiaj że będzie czuła się atrakcyjna i wyjątkowa. Bądź dumny z tego, że wybrała właśnie Ciebie i nie zawiedź jej, ponieważ to czego jej nauczysz będzie miało wpływ na wasze dalsze kontakty seksualne.

Co zrobić jeśli ona nie jest już dziewicą?

“Moja dziewczyna nie jest dziewicą” – to myśl, która często prześladuje niektórych panów. Ale uwaga – nie ma nic złego w tym, że Twoja dziewczyna uprawiała wcześniej seks z kimś innym. Prawdopodobnie nie wiedziała wtedy nawet o Twoim istnieniu, a jeśli nawet to z pewnością nie myślała o Tobie w taki sposób jak obecnie. Teraz to tylko Ty się dla niej liczysz. Jeśli jest z Tobą w związku to na pewno czuje do Ciebie coś wyjątkowego, co sprawia że ją do Ciebie ciągnie. Odrzuć od siebie złe myśli, teraz liczycie się tylko wy oboje, nikt inny. Przeszłość to już zamknięty dział. Za to jej doświadczenie możecie wykorzystać przy różnych zabawach łóżkowych. Z pewnością doświadczona dziewczyna nabrała już trochę pewności siebie i nie będzie bała się spróbować czegoś nowego. Uczyń zaletę z jej doświadczenia i do dzieła! Teraz wiesz już wszystko na temat seksu z dziewicą. Jeżeli oboje jesteście tego pewni – nie czekaj i przystąp do działania. Spraw, że Twoja dziewczyna zapamięta tę chwilę na całe życie i będzie jej się kojarzyła najlepiej na świecie. Weź sprawy w swoje ręce, pokaż jej swoją męskość. Nie stresuj się tym wydarzeniem, wystarczy że ona będzie się bała. Pokaż jej, że ma w Tobie oparcie i może na Ciebie liczyć. Jeśli postąpisz zgodnie z powyższymi wskazówkami wszystko się uda.
5
5,0 rating